Skocz do zawartości

Postac 2D : Main Man


DarekT

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystich. I z nowym natchnieniem i pomyslami postanowilem pokolorowac ta postac z dwama bardzo ruznymi kolorami. Mam nadzieje ze te kolory lepiej przectawiajo skot swiatlo przychodzi.

Mam nadziejie ze znajdziedzie pelno bledow i je wytkniecie.

 

Dzieki jeszcze raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no jest jakies tlo w koncu... choc slabe... co do swiatla, to widac lepiej gdzie źródło...ale cien jakis jednostajny.... nadal rozmazane te kolory...chociaż lepiej niz poprzednio... jak na taką formę \"kolorowania\" szkicu ro może być jak dla mnie... popraw tylko te cienie... no i proporcje i anatomia...to nie najlepiej wygląda... co on ma takie uda króciutkie? kolana za wysoko...hmmm może narysuj najpierw postać bez tego zelastwa a potem ją ubierz... zobaczysz gdzie jest błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co Amrun1 teraz jak sie na niego patrze to tak sobie mysle, on ma razje te kolana to prawie przy tylku mu wisza. No to do poprawki. Nastepna rzecz, nastepnym razem jak bede rysowac postac zrobie tak jak powiedziales narysuje ja bez zbroi a puzniej naloze ja. Mialem zamiar to zrobic juz dawno ale jakos sie do tago niezabralem. A jesli chodzi o tlo, to raczej zostawie tak jak jest, chyba ze nauczyciel powie innaczej. Pogadamy zobaczymy. Dzieki za odpowiedz.

 

A dlatych co tylko wpadajo rzeby zerknac, prosze wrzuc chociaz slowko, naprzyklad , lubie, nielubie, marnujesz swoj talent, powinni odciac tobie internet. Rozumiecie, tak krutko i do celu.

No, zdrowko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności