Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Q-phone


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Wiec chcialbym wam zaprezentowac mój pierwszy model 3d. Zostal on wykonany w programie cinema4d. Meczylem go z jakies 4 godziny. Jak narazie jestem bardzo poczatkujacy ale ten model robilem sam bez zadnych pomocy. Bylbym wdzieczny gdybyscie udzielili mi paru wskazowek i pytanie czy warto pozostac przy tym sofcie czy zmienic na 3dmaxa?

 

Oto praca

 

124acopy-1.png

 

http://i126.photobucket.com/albums/p84/Piechi/124acopy-1.png

 

Prozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

W zasadzie to wszystko lezy i kwiczy ;]

Przez antialiasing i shadow mapowane cienie po tekstury, okrutnie prosty model i oswietlenie w postaci jednego omni.

4 godziny? to zdecydowanie za malo (szczegolnie dla osoby poczatkujacej) zeby umieszczac jakakolwiek prace w Finished . Proponuje 400 godzin ;] - powinno wystarczyc zebys przejrzal pare tutoriali i troche pocwiczyl. Definitywnie zgadzam sie z Xiz0rem, ja swoj phone robilem ok 100h przy czym nadal nie jestem z niego do konca zadowolony i zastanawilem sie czy nie wrzucic go najpierw do Work in Progress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy warto pozostac przy tym sofcie czy zmienic na 3dmaxa?

 

ja sie ostatnio zastanawiam czy warto zostac przy Maxie czy nie przesiasc sie na C4D :]

 

Co do pracy: to ze lezy i kwiczy ci juz napisali. Odemnie dodam ze zamiast tych wspanialych danych o q-phone napisal bys raczej dane o polycoucie, teksturach i pokazal siatke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności