Skocz do zawartości

Scena 3D: Stara Hala


gekkor

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Podczas pewnej wycieczki w ciekawe miejsce natknalem sie na stara opuszczona i zapomniana hale produkcyjna. Ladnych pare lat minelo od czasu gdy byla uzywana i zab czasu nadgryzl ja troszeczke. Zainspirowalo mnie to i postanowilem zrobic cos podobnego.

Mam jakis szkic ale to jeszcze nic konkretnego. To takze moja druga pracka w maxie wiec jak macie jakies pomysly odnosnie samego budynku ale i wykonania to walcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich po przerwie. Zabiegany jestem ostatnio. Postanowilem abdejtowac moj watek. Nie wiele jednak udalo mi sie zrobic od ostatniego razu. Zamieszczam zdjecie. Brakuje mi jednak pamieci wiec nie wiem jak to bedzie z ta kopara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się na czym tworzysz to ci ludzie powiedzą czy "tego nie da się zrobić" :P

 

Sama hala ok, nie pisze co nie tak bo domyślam się że jeszcze nad nią siedzisz. Gąsienica/napęd do poprawy, za duże chamfery przez co wyszło jak z plasteliny. Działaj.

Koparka bardzo przyjemnie, parę rzeczy trzeba dopieścić np. końcówkę górnego siłownika. Ale jest nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam 3dmaxa, staralem sie nie dzielic siatki za bardzo ze wzglendu wlasnie na problemy z pamiecia dlatego tez na wszystko prawie nalozylem meshsmooth. no i jeszcze podczas przeliczania sceny zamyka mi maxa ze wzglendu na pamiec. nie wiem moze mozna to jakos zoptymalizowac? a jesli chodzi o gasiennice to jeszcze nad tym pracuje ;) dzieki za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności