Skocz do zawartości

kolczuga - jak ja owinac wokol modelu?


Gomez

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem kolczuge i zastanawiam sie jak ja szybko owinac wokol modelu. Na razie sa to kolka splecione ze soba i ulozone w jednej plaszczyznie. Owinalem ja wokol reki dzielac ja na 3 czesci i do kazdej dalem FFD i recznie zaginalem. Wyszlo niezle ale moze da sie jakos inaczej i szybciej przede wszystkim? Macie jakies pomysly? Moze cloth? Moze to zrigowac? :)

Probowalem w ZB maskowac i transpose ale wychodza ostre krawedzie zamiast plynnych zaokraglen. Brushem robia sie straszne znieksztalcenia. Moze sa jakies modyfikatory w ZB?

 

kolczugamaxoa9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A po co to na trzy części dzielić, nie mogłeś dodać ffd boxa tak żeby miał z 10 podziałów na szerokość kolczugi? Wtedy by się zawinęło całą kolczugę za jednym razem.

Sposób hardkorowy na bardziej zakręcone powierzchnie to chyba reactor. Musiałbyś zrobić jak najprostszą wersję kółka od kolczugi żeby dla niej reaktor przeliczał symulację i odpowiednio ustawiać obiekty na których miałaby się ta kolczuga zawijać no i pewnie trzeba by było niektóre punkty kolczugi przyczepić do obiektu na którym będą zawijane.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności