Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi S3


heaven

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

k_gabra[/b, ]2 godziny raptem siedzialem ale to i tak za dlugo mi sie wydaje bo renderowalem projekt i na drugim maxie mi troche zmulalo przy 512 RAM.

 

przy dolnych swiatlach to cutem sobie wyciolem.

 

dzieki za komentarze. postaram sie wszystko poprawic wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj rzut z boku... szyba przednia wydaje sie jak by troche byla pogieta

 

wogole jezeli robisz z tego tutka to troche dziwnie wyglada u ciebie ta siatka, u mnie byla tak... 25581435vt0.th.jpg

 

 

moim zdaniem zbyt gesto przy nadkolu...

 

 

 

 

no i taka propozycja ode mnie, pomysl nad tym:

maskani8cn1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas ta siatka i tak smiesznie krzywa :-) staraj sie ciac tam gdzie mozesz conectem wtedy rowniejsze linie wychodza, no i tez staraj sie od poczatku juz w miare rowno ukladac te vertexy, bo pozniej bedziesz musial to poprawiac, a to jak bys prawie od nowa robil auto...

 

a i zaokraglij tzn. wyciagnij ten sam srodek z zderzaka z przodu, bo n chyba nie jest taki prosty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest fajnie... ale przeciagnij ta zewnetrzna linie przedniej szyby troche bardziej do lusterka - tak zeby szyba byla z 2ch rownych segmentow - do tego na masce bedziesz musial przesunac jezeli tamto zrobisz, szyby boczne chyba nie sa wypukle, no i przeciagnij bardziej te 2 linie co ida przez dach i na drzwi nachodza jakos bardziej na srodek...

 

 

w czym renderujesz? pomozesz mi 'pokolorowac' moje auto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodbt2pv5.th.jpg

 

rejestracje itp zostawiaj na koniec jak bedziesz mial juz pociete na czesci auto, bo gdy masz zrobione np. rejestracje i pozniej bedziesz chcial pociac cos, to mozesz mice ciut problem - bynajmniej ja tak podchodze do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przyznam,ze az milo popatrzec. Jak narazie bardzo ladnie wychodzi. Trzymaj tak dalej a modelik bedzie elegancki :)

 

Zgodze sie rowniez z k_gabra, ze datale powinienes zostawic na sam koniec jak juz caly model bedzie wykonczony. W przeciwnym razie mozesz napotkac kilka niespodzianek.

 

No coz pozostaje mi zyczyc powodzenia i wytrwalosci w pracach. Oczywiscie bede sie przygladal.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc w wylaczeniu tego obramowania :) wlasnie niewedzialem gdzie tego szukac :) upy beda ale dopiero jak skoncze zaczety projekt jeden. napewno skoncze samochod jesli wystarczy mi sil na niego :) musze przeciez w koncu jakis samochod zrobic xD

 

pzdr, heaven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności