Skocz do zawartości

Viz 3D: Kuchnia


heaven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstepie chcialem podziekowac wszystkim, ktorzy udzielali sie w WIPie a przede wszystkim: La R, Mortom, arturprx2, Pablo, Loopik, hcpiter.

 

To moja druga wizka.

 

WIP: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=47879

 

poczatki byly trudne, na poczatku mialem robic kuchnie jaka mam w domu ale niebyla za ciekawa. dodalem jakies inne rzeczy ale ogolnie nieodchodzilem od pierwowzoru.

 

Bardzo dlugo robilem kuchnia, przez brak czasu, wolny komp, szkola, dlugie rendery. Robilem dlugo, ale nauczylem sie troche. wreszcie pojalem AO :) okazalo sie bardzo przydatne.

 

ale co ja tam bede sie rozpisywal:

 

 

kuchnia106qy9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie uczęszczałem pilnie do wip'a. Światło wpadające do kuchni powinno uwzględnić żaluzje. Nie ładny materiał zmywarki (brak odbić), podobnie lampa. Szkoda też, że wszystko co stoi na kuchni jest przypisane do jednego materiału.

 

Pozdrawiam i życzę zapału w kolejnych wizualizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barkuje mi takich szczegółów jak choćby gniazdka...

 

przydało by się odbicie an lodówce, bo mam wrażenie że powinno tam być, podobnie na okapie...

 

można by jeszcze na tym popracować... ;)

 

p.s.

szkoda że tyle szumu jest na renderze... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co ci Foto realizm na wizce? ;) no chyba ze tworzysz jakis Art, ale szum mi siekojazy z sredniej jakosci matryca w aparacie :D szum moze byc ewentualnie ale przy ciemnych wizkach - tak sadze.. gdize to iso faktycznie lubi zaszumiec... Co mi osobiscie nie odpowiada to - cos te syzby w szafkach czorne - we wnekach zrobilo sieciemno i pusto.. cos chyba nie tka z shaderem tego szkla chyba. no i front kuchenki tez czarny... , pozatym fajne stonowane kolory dodaja realizmu, Wiecej niepowiem bo sie nie znam na aranzacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności