Skocz do zawartości

[Win Vista] System pomocy w Viście nie działa


FlooX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po zakupie notebooka z zainstalowaną Vistą system pomocy działał

Pare dniu później zrobiłem reinstalacje systemu i instalacje wszystkich potrzebnych programów np Photoshop, flash, dreamweaver, foobar, opera itd itp

i od tego czasu nie działa mi system pomocy w Viscie, gdy chce z niej skorzystać wyskakuje mi taki komunikat:

 

thumb_a50172e0_pomocVista.jpg

 

co mam zrobić ?

prosze o pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się że nie zarejestrowałeś Visty i na tym polega problem ale nie jestem do końca pewien. 32 czy 64 Bit-owy system i jaka wersja ? Basic, Home czy ultimate ?

 

może przywracanie systemu ?

 

 

 

 

Przerabiałem już chyba wszystkie Visty poza Ultimate i dochodzę do wnioski że stałe problemy z RUNDLL32 jest nieunikniony co oznacza że viśta wio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że rejestracja systemu nie ma nic do rzeczy.

Nawet zarejestrwałem przed chwilą swoją kopie i pomoc jak nie działała tak nie działa nadal.

 

Mam Viste Home Premium 32bit

 

Tak jak mówie, zaraz po zakupie notebooka gdzie był zainstalowany fabrycznie windows to wszystko działało

Zrobiłem reinstalacje i po paru dniach użytkowania gdy chciałem skorzystać z pomocy wyskoczył mi błąd :|

 

Na jednym z forum przeczytałem, że to wina Dreamweavera, bo pozamieniał on coś tam z typami plików xml. I wystarczy przywrócić poprzedni stan, ale jak to zrobić to nie mam pojęcia, bo nawet nie wiem co tam trzeba poustawiać.

 

A przywracanie systemu raczej nie wchodzi w gre bo korzystam już z lapa dobrych pare miesięcy, więc nie chce tracić danych i ustawień.

 

Dopiero teraz postanowiłem coś z tym zrobić bo zirytowałem sie:P

Googlowałem troche i tylko jeden wątek znalazłem na forum, włąsnie z tym dreamweaverem.

 

Teraz po rejestracji Visty pobuszuje na tych forach microsoftowych, moze coś znajde.

 

Jakieś pomysły ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności