Skocz do zawartości

POMOC w RYSOWANIU NAJPROSZTRZYCH RYSONKOW


Gość aoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jejku tyle jest ych postow. wszedzie piszecie jakis tutorial tu tutorial tam. a nikt nie napisze linku do takiej strony gdzie od podtsaw sie rysuje. og czego kolwiek.albo przysylajcie tutoriale wlasnego autorstwa ale z mysla o osobach ktorzy dopiero zaczynaja. a im nawet sprawia problem jak narysowac prosta raczke z cieniem. Prosze was o pomoc ci juz umiej rysowac pomozcie....

 

Rysowania mozna sie nauczyc jak kazdej innej zeczy ale tworzyc cos od siebie to trzeba miec talent. Prosze wiec o tutoriale najprostrzego rysunku. i stopniowo do zaawansowanego. na Boga pomyślcie o początkuących. Proszę

 

 

CO KOLWIEK NAWET KUBEK Z KAWA . Wykazcie sie akcja tworcza. mnie to denerwuje jak ktos jak daje link tutoriala a tam trudny kurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie to denerwuje jak ktos jak daje link tutoriala a tam trudny kurs

 

przyjacielu skad tyle zlosci. spokojnie. wez gleboki oddech... zrelaksuj sie...

 

jeslimoge cos zaproponowac to moze wejdz na strone

 

saveloomis.org

 

fun with pencil to ksiazka dla mlodszych ale techniki tam to podstawy ktore potem sa rozwiniete w figure drawing (obydwie te ksiazki sa na tej stronie w pdfie). obczaj, zobacz ktora ci bardziej odpowiada.

 

poszukaj takze czegos na temat perspektywy w googlu. Nie mozesz oczekiwac ze siadziemy i wsyzskto zrobimy za ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mr.Lommisa to tutaj http://www.pinwire.com/loomis/index.html jest trochę jego książek i nie tylko jego. Jak chcesz podstawy to już bardziej podstawowych książek nie znajdziesz. No może jeszcze książeczki bodajże Jose Parramona, z nich się dużo nauczyłem. Jak nie masz kaski to zawsze możesz chodzić do Empiku i czytać na miejscu. Ja nie należę do najbogatszych i tak robiłem. Trochę to bezczelne ale cóż...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności