Jump to content

Carioca

Members
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Carioca

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. @porti @Traitor - dzięki wielkie za pomoc! Jak skończę się z tym mocować to postaram się wrzucić (dla potomnych) która opcja była najlepsza. Znalazłem też plug "Greeble" który robi to o co mi chodzi ale tylko losowo i nie da się załadować mapy :)
 2. O tym też myślałem, ale zależy mi na tym aby wyextrudowana powierzchnia miała kształt kwadratu i nie może mieć żadnych krzywych skośnych. Chciałbym też na tym żeby ścieżka miała mało punktów bo potem będę eksportował splajny do ilustratora.
 3. To umiem zrobić :). Chodzi mi o zespawanie wszystkich obiektów tak żeby nie było zbędnych krawędzi. Obiektów będzie znacznie więcej, zatem ręczne spawanie box po boxie, nie wchodzi w grę. Siatkę chcę pociąć i wyeksportować do wycięcia w sklejce na cnc, dlatego potrzebuję siatki "bez dodatków".
 4. Witajcie! Mam nadzieję że ktoś z Was będzie mógł mi pomóc. Wygenerowałem za pomocą skyptu "pinscreen" obiekt widoczny na załączonym zrzucie. Zależy mi na tym aby scalić wszystkie boxy, tak aby siatka była jednym nieprzerwanym obiektem (lub może ktoś wie czy da się ekstrudować box za pomocą mapy?). Link do zrzutu: https://www.dropbox.com/s/qdkv30ssg5eecn4/2015-03-25_18h16_17.png?dl=0 Pozdrowienia!
 5. Wracam do tematu bo już jestem zrozpaczony :( Czy ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć?
 6. Witajcie, Ostatnio przez przypadek zalałem sobie tablet. Niby nic, bo wylało się tylko kilka kropelek, ale trafiły w szczeliny pod przyciskami. Mimo natychmiastowego odłączenia i osuszania, tablet nie działa prawidłowo ( w pewnym obszarze na tablecie kursor zaczyna szaleć). Czy nie wiecie gdzie mogę naprawić taką usterkę? Może w gdzieś w Polsce znajduje się nieautoryzowany spec od naprawy takiego sprzętu. Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
 7. Ooo super! 1000 krotne dzięki:) Dokładnie o coś takiego mi chodziło! Panorama kulista do uzyskania odbić z konkretnego otoczenia. Wiem że można tego używać także jako mapy do oświetlenia sceny. Jeszcze raz 100 krotne dzięki na pewno się przyda :)
 8. Myślę że dobrze zrozumiałeś moje intencje. Zależy mi na tym żeby odbicie było teksturą a nie efektem odbicia materiału. Nie wiem po prostu jak się zabrać w przypadku złożonych obiektów. Po wieczornej walce myślę że będę się musiał to zrobić na piechotę, czyli robienie renderów z każdego viewportu i składanie w ps. Dzięki wielkie za odpowiedź :)
 9. Witam, Zależy mi na uzyskaniu efektu odbicia lustranego na różnych obiektach, ale nie jako reflection map tylko jako tekstura ( taka którą mogę zmodydfikować). Wiem że muszę użyć panoram kulistych, ale nie wiem jak je nałożyć żeby uzyskać porządany efekt. Już próbowałem różnymi sposobami, ale poległem, więc zwracam się do ostatecznej instancji :). Pozdrawiam!
 10. Architekturka czadowa! Mógłbyś wrzucić jakiś "step by step" .
 11. Dawno nic nie wrzucałem. W większości to olej na płótnie i trochę szkicownika. Może niedługo wrzucę coś tabletowego. Dorobiłem się wacoma i powoli się przyzwyczajam :).
 12. Czad! Faktycznie wygląda jak stop-motion. Dziś widziałem samochód google w Krakowie, więc może będę w street view :)
 13. Po długiej przerwie: kilka kartek ze szkicownika i kilka obrazków. Reksio jest objęty kopyrajtem!!! Pejzaż znad Wisły. malowałem go dwa dni temu, ręce mi cholernie zmarzły i dupę odmroziło ;) Z nawiązaniem do Malczewskiego-Thanatos taki szkic w zasadzie...
 14. Witam! Wielkie dzięki za komentarze! @superKOKO: Cały czas trzeba jednak coś poprawiać :) Dzięki! @JakóbM: Wiem :P--->>Patrz wyżej :) Tak czy inaczej dzięki wielkie! Tymczasem wrzucam obrazki plenerowe
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy