Skocz do zawartości

Teczka 2d: Carioca


Carioca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elegancko:) takie...krakowskie szczegolnie ten pierwszy.Dobrze z modela ogolenie.

Ostani tuszem tez bardzo przyjemny(moze dlatego ze komiksowy taki szczegolni emi sie podoba) jak i reszta szkicow az milo sie takie rzeczy oglada.Gratuluje teraz trzeba jechac dalej warsztat jest.:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne te obrazy olejne! mają świetną, świeżą kolorystyke - najbardziej podoba mi sie ten z psem, bo na udzie modelki ładnie sie odbija kolor ręcznika :) no i perspektywa super.

bardzo fajnie zrobiony jest też trzeci obrazek i ta martwa natura; ze względu na studyjność :) co do aktów malarskich, mam wrażenie że kompozycja jest mocno zachwiana; domyślam się że takie było celowe założenie, żeby kompozycja była inna niż te zwykłe; "kanonowe" kompozycje, jednak te eksperymenty sprawiają że nie widać właściwie co jest najważniejsze w pracy; widz nie ma żadnej sugestii na czym powinien się skupić, przez co nie zatrzymuje sie nad żadnym obrazkiem dłuzej, i sprawia ze prace nie będą zapamiętane.

 

co do szkiców, nie mam wątpliwości: masz prześwietną kreskę, a już najbardziej podobają mi sie te rysunki pani/pana(?) na pikniku :) są strasznie oryginalne i jako całokształt są skończonymi dziełami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności