Jump to content

maxymilian

Members
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About maxymilian

 • Rank
  Member
 1. kto to maxymilian?

 2. Ta wersja: http://img504.imageshack.us/img504/8789/pocig2.jpg ma lepszą głębię niż aktualna.
 3. @norden: zanim coś powiesz to się zastanów :) Myślenie nie boli. @shi: Jeszcze nie określiłem na czym chciałbym się skupić w rysunku ale dziękuję za zwrócenie uwagi. szkic z 11 września - dziwne że nie zamieściłem go. 7 - 10 min (coś koło tego), jak zwykle z foto
 4. Klasyczne ujęcie kadru, ale mało ciekawe i nudne. Wygląda jak wieczorne bieganie. Nie umiałeś się zdecydować co jest ważniejsze w obrazie: ucieczka kobiety (jej zmęczenie, strach, pewność siebie etc) czy pościg za kobietą (dwóch spoconych kolesi, którzy nie umieją dogonić super-sprinterki, strzelają do niej etc). Zobacz w jaki ciekawy sposób mozna rozwiącać podobna tematyke: http://conceptart.org/forums/showpost.php?p=2393252&postcount=88 http://conceptart.org/forums/showpost.php?p=2400322&postcount=104 Niby FOV i ujęcie wydaje się oczywiste przy podkreślaniu dynamiki, ale w jaki drastyczny sposób przyciągają wzrok ;)
 5. well... dziwne to "płonące drzewo" poza tym update nic szczególnego nie mówi... i dalej nie wiadomo o co kaman poza postaciami.
 6. Szybki update rysunku Myślę że całościowo lepiej działa z czarnym tłem, ale to się okaże jeszcze....
 7. hej Darek! Nie wiem w jakiej lokacji chciałeś umieścić postaci - sugerowałem się kolorystyką i cieniem na ścianie. Przynajmniej podejrzewam że chodziło o cień. Do rzeczy - postaci umieściłem w jaskini/grocie w ktorej ewidentnie widać stalagmity i stalaktyty. Cień potwora pada na postaci jak i na ścianie za nimi. Źródłem światła jest lampa naftowa leżąca nieopodal postaci. Z przodu możesz dodać niebieskie światło albo różowe :P z fluroesencyjnych kwiatów/grzybków etc - będzie bardziej efekciarkie. Dobrze by było pokazać cząstkę "przestrzeni" w obrazie, dziewczyna może przykrywać kawałek satyra. Satyrowi obróciłem głowę, swoją lewą nogę może opierać o jakiś kamol z przodu etc. Nie wiedziałem w jaką stronę ta ilustracja idzie tak więc może minałem się z celem w niektórych sugestiach. W każdym razie, błędem który robisz dość często jest to ze nie tworzysz obrazu całościowo. Robisz szkic, potem zaczynasz się wkręcać w wyrysowanie detalu np twarzy, zostawiając resztę "na później" co jest katastrofalną pułapką. W załączniku masz overpaint. Mam nadzieję ze pomoże ;)
 8. Baba ma rozchylone nogi i już się zaczeło... gimme a break... :P Dzisiejszy bazgroł
 9. No siema @prrrszalony: Szallllllonnnny prrrrrrrrr! hehe :) Widzę, że nie próżnowałeś i przekopałeś forum :P Dzięki za wskazówkę twarzy. Cała ta rozmowa o sensie sztuki jest śmiszna ;) @shi: A każdy normalny facet nie raguje obrzydzeniem na widok waginy i cycuszków ;) Ale specjalnie dla Ciebei przy kolejnych updejtach będe umieszczał cenzurę ;) ok, poparwki do anatomii i proporcji ze "świeższym wzrokiem" dziś rano:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy