Skocz do zawartości

Problem z grami - hitmanami


kamil.ochel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam taki problem. Kupiłem na allegro nową kartę pod AGP, Radeona 9800 PRO. Wczoraj przyszła paczuszka wszystko ładnie, kolorowo. Wpiąłem kartę i wszystko działa. Dzisiaj naszła mnie ochota na Hitmana. Zainstalowałem oryginalnego hitmana kontrakty i bam... widze jakies bledy :(

51557349bi4.png

 

sobie mysle... a tam nie mam sterownikow. Zainstalowalem najnowsze ze strony amd/ati probuje uruchomić grę i kupson. Gra się nawet nie uruchamia. Pokopałem po googlach i odkryłem ze jest patch poprawiajacy współpracę z radeonami. Ale sie okazało że gra jest juz spatchowana. No to sobie myślę... zainstaluje dwójkę! No i tak też zrobiłem i tu mam troche inny rodzaj błędów... (patrzcie na barierkę)

86346455sg0.png

Co ciekawe we Frets on Fire nie ma żadnych problemow... jutro potestuje rózne gry i OpenGL i DX... bo na razie mają problem tylko DirectXowe gry :)

 

jutro zamieszcze wiecej screenow jesli chcecie ;)

no to by było tyle, co mi radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A czy tego Radeona nie zakupiłeś przypadkiem z firmy "Medion" ? Tak btw. Kto w tych czasach kupuje taką kartę? za podobne pieniądze miałbyś coś lepszego :)

 

Widocznie coś jest nie tak, posprawdzaj różne sterowniki, pościągaj z internetu, sprawdź też http://www.omegadrivers.net . Do radków najlepszy program w którym możesz wszystko kontrolować to Ati Tray Tools, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAlcom... kupiłem bo musiałem, zależało mi na czasie i ojciec mi odebral osobiscie i puscil UPSem...

 

Popatrze na ten link co mi dałeś :)

 

EDIT~~

 

Możliwe że to Medion... jutro rozkrece blaszaka i sprawdze... wlasciwie to dzisiaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności