Skocz do zawartości

Scena 3D: Sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam skromną prackę do której zabierałem się już kilka razy ale w końcu udało mi się ją skończyć. Na dzień dzisiejszy jest to max moich możliwości:P Możecie wierzyć lub nie ale render pierwszego ujęcia trwał około 70 godz. a drugiego około 40 (Pentium 4 2.66 GHz, 2 GB RAM). Pulpitu nie widziałem przez kilka dni xD Musiałem strasznie przesadzić z samplowaniem bo ustawiłem na 0,003 (nie chciałem mieć szumów a mimo to jest):P

Komentujcie bo Wasze uwagi przydadzą mi się przy kolejnych pracach:)

 

sypialnia2yb0.jpg

 

sypialnia5sn5.jpg

Edytowane przez TooL666PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej ... jezeli chodzi o swiatlo to podoba mi sie ... choc jest jakby troche nie dowietlone ale to zostawiam ... przyczepie sie do ...

skali tekstur podlogi ... za duze te dechy ... i bump i reflac --- ogolnie material

do poduszek ... wszystkie to jeden model ... mozna by je lekko zroznicowac chocby noisem ...

Detal ... lampa misi miec cos na laczeniu z sufitem ... +

dodaj wiecej szczegolow

 

no i ta symetria lozka mnie drazni ..... nie spotykane w naturze ... chyba ze u swirow pedantow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było by 10/10 gdyby:

 

1.kabel od lampy nie wbijał sie tak w sufit :P

2.dechy nie były takie długie (bo szerokość może być)

3.pościel nie była tak prosta (mogla by być troszkę pofałdowana)

 

fajne światło i materiały ogólnie OK

(70godz? :O)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lobohome - Dzięki:) Masz rację że pod sufitem na przewodzie powinno coś być, mogłem dać nawet płaski cylinder i by lepiej wyglądało:) Co do podłogi i reszty to celowo dałem szerokie dechy. Takie właśnie dechy widziałem w filmach chińskiej produkcji które są szerokie i długie ale rozumiem że nie każdemu muszą się podobać:P Bump dałem chyba na 25 żeby było widać słoje i sęki ale może faktycznie przesadziłem a refleksy chciałem dosyć spore żeby wyglądało na polakierowane:)

 

PLama - Dzięki ale chyba nie wiesz jaka jeszcze długa droga przedemną żeby mieć nawet 7/10:P

 

deshu - Dzięki:) Nad materiałem podłogi męczyłem sie kilka dni (przez rendery) A pusto bo pusto, z jednej strony nie chciałem bałaganić w sypialni a z drugiej nie wiedziałem co tam jeszcze wrzucić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodać troszkę więcej światła byłoby bardzo OK, aha i z tym "lakierem" trochę przesadziłeś, bo panele wyglądają jak oblane wodą ;P.

Ale i tak gratuluję udanej pracy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności