Skocz do zawartości

Komputer do maxa i postprodukcji


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zamówiłem już wszystko oprócz obudowy.. jak myślicie - co lepiej wybrać?

 

Sharkoon Rebel 12: http://www.allegro.pl/search.php?string=Sharkoon+rebel+12&country=1

Antec Nine Hundreed: http://www.allegro.pl/search.php?from_form=1&string=+Antec+Nine&search_type=1&shop=0&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category_radio=1&category=0&order=t&st=gtext&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7

 

Big czy midi? Antec ma defaultowo mocne chłodzenie, sharkoon jest tańszy, ale trzeba i tak dokupić wiatraki.

 

Wrzucam do niej:

 

Procek: Core 2 Quad Q9400 QuadCore 64 Bit

Płyta: Asus P5Q Deluxe

Pamięć RAM: DDR 2 - OCZ Reaper EPP Dual 2x2GB 1066MHz - 2 szt.

Dyski Twarde: Seagate Barracuda 7200.11 500GB 32MB Cache S-ATA 2 - 2 szt.

Grafa: Sapphire Radeon X4870

Zasilacz: Tagan 600W

Nagrywarka: - LG H20LS 20x DVD +/-RW DL S-ATA Light Scribe Oem black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem cały zestaw i czekam jeszcze na obudowę (za radą wookiego antec p182). Niestety zamówiłem ją na pixmania.pl i mam coraz więcej obaw, czy nie utopiłem kasy :/ We wtorek przelałem kasę, a ze strony wynika, że obudowa nie została jeszcze wysłana. opinie na necie są miażdżące - miał ktoś z forum jakieś doświadczenia z tym sklepem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica dokładnie 100zł (łącznie z przesyłką tu i tu) - na stronie pojawił się numer przesyłki, więc może jednak dojdzie. Nerwówkę mam niezłą po opiniach nt. tego sklepu, które dzisiaj przeczytałem na necie.. ech..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zamowiłem głośniki Logitech Z-5500 w pixmanii za 804;-pln z przesyłką (średnia cena w Polszy - 1100;-). Wysyłali z Francji. Dotarły kurierem elegancko zapakowane. Pan kurier dzwonił do mnie żeby się umówić na odbiór.

Grają pięknie. Zero problemów. Tyle mogę od siebie napisać nt pixmanii - w porównaniu z niektórymi polskimi sklepami internetowymi to są pierwsza klasa jeśli chodzi o kontakt - potwierdzenie zamówienie, potwierdzenie wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności