Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon


Gość Gacek01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gacek01

Witam,

chciałem przedstawić wam moją pierwszą "poważniejszą" pracę.

visualization1sr1.jpg

 

Wiem, że nie jest ona "miażdżąca" ale jestem jeszcze początkujący. Mam mało doświadczenia w takich pracach, dlatego za wszelkie komentarze, uwagi, wskazówki będę wdzięczny

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Proporcjeeeeeeeee !!!

Gacek weź do ręki miarkę i przejdz się po chałupie.

Czym to renderowałeś?

Światło nie za ciekawe, shadery poza blatem stołu też raczej nie wypadają zbyt dobrze.

Widok za oknem nie teges.

Obrazki na scianie wiszą w conajmniej dziwnym miejscu.

No ale pierwsza poważniejsza praca więc tragedii nie ma. Popraw przede wszystkim kanapę(jej rozmiar) i walcz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcjeeeeeeeee !!!

Gacek weź do ręki miarkę i przejdz się po chałupie.

Czym to renderowałeś?

Światło nie za ciekawe, shadery poza blatem stołu też raczej nie wypadają zbyt dobrze.

Widok za oknem nie teges.

Obrazki na scianie wiszą w conajmniej dziwnym miejscu.

No ale pierwsza poważniejsza praca więc tragedii nie ma. Popraw przede wszystkim kanapę(jej rozmiar) i walcz dalej.

 

 

Lol a ci co ? O_o zuciles się ze ja nie moge... to jego pierwsza praca nie szarrzoj.... proporcje są ok na moje oko duza kanapa co w tym zlego lol..

 

 

Mniejsza o to ... co w tym zlego to to ze niema postprodukcji... czyli odpalasz pthotoshopa i poprawiasz contrast, color corection, pare filtrów bawisz się warstawami itp, materialom troche brakuje... kominek chce kolor a nie szarosc.. dywan ma albo za malą rozdzielczosc albo masz blura... (tam gdzie jest textura masz taki napis blur i suwak.. ustaw z 1 na 0.1 albo 0.0x) widok zaoknem w miare fajny ;] i brakuje mi wyrzszej jakosci rendera.. antyalising sample itp... jak na pierwsze to w miare ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol a ci co ? O_o zuciles się ze ja nie moge... to jego pierwsza praca nie szarrzoj....

 

Weź chłopie do ręki słownik i napisz to jeszcze raz, bo płakac mi się chce.

 

Nie uważam aby powinno się wychwalac wszystkie prace tylko dlatego, że są pierwsze.

Jeśli mój koment wydał się autorowi napastliwy to przepraszam ale nie miałem zamiaru nikogo urazic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to pewnie mental sie tym zajmował lub vray na colormapingu linear (ale nie jestem pewny tego drugiego) :)

 

Co do proporcji to spróbuj pomniejszyć kanapę do rozmiaru takiego żeby siedzisko oscylowało na wysokości 35-40 cm

 

Materiały: stół chyba troszkę za jasno wyszedł, ale to może bardziej kwestia gustu, ramki od obrazów na ścianie zmieniłbym na jakieś stonowane kolory a nie "krzykacze" :)

 

Co do widoku za oknem to spróbuj go troszkę przepalić i podjarać gamę, może coś pomoże bo na razie to troszkę sztywnie :)

 

No ale koniec z wytykaniem.... jak na pierwszą poważniejszą pracę to całkiem nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gacek01

Korbol -> renderowałem w mentalu. Komentarzem mnie nie uraziłeś, a wręcz przeciwnie... zmotywowałeś do dalszej pracy :)

 

D4D4L -> troszkę tej postprodukcji jest... no ale fakt... niedużo i mizerna

 

Mortom -> stół to mi najbardziej się podoba ze wszystkich obiektów na tej pracy :). Kanapa fakt... 'troszeczkę' przesadziłem

 

carlosss -> nom.. fakt ;P

 

any way... dzięki za komentarze... myślałem że będzie gorzej :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności