Skocz do zawartości

szkolenie/kurs Kraków


mateusz.k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zainteresowany szkoleniem/kursem wakacyjnym 3d's max w Krakowie. Szukałem trochę ale znajduje same szkolenia podstawowe, interesuje Mnie coś więcej. Ciekawy jestem także jaki dyplom/certyfikat się dostaje czym jeden od drugiego jest lepszy ? Zależy Mi głównie na tym żeby się czegoś nauczyć. Może ktoś był ? Może ktoś by mógł coś poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przez pare lat jakie zylem w krakowie i zarazem uczylem sie 3d, musze przyznac ze nie znalazlem tam niczego na co chcialbym wyrzucic swoje pieniadze.

Jesli masz czas i kase, to polecam kupic sobie video gnomona lub cgacademy z dziedziny ktora cie interesuje i sumiennie przerobic.

Co do cetryfikatu - jesli na rozmowie o prace nie masz dobrego portfolio w ktorym prezentujesz swoje umiejetnosci, to cetryfikat moze sluzyc za ozdobe sciany jesli wlozysz go w ladne ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zabrać głos w tej kwestii. W kwietniu skorzystałam z kursu organizowanego przez cadbox center, był to kurs weekendowy z 3ds max - po 8h dziennie właśnie w Krakowie. No jazda dosyć ostra, ale ja jestem osobiście zadowolona. Fakt, że swojej kasy na to nie wyrzucałam, tylko firmowa poszła :) Bawiłam się wcześniej w tym programie, ale nie ma to jak w końcu ktoś Ci to w głowie poukłada. Podaję zakres kursu:http://www.cadbox.eu/3ds_program.html

Szkoda, że nie było czasu na omówienie zasad projektowania wnętrz, ale jak się załapie "zewnętrza" to może jakoś pójdzie. Prowadzący ambitnie podszedł do tematu, fajna atmosfera na kursie mimo, że czas gonił z kolejnych zagadnień z 3ds max-a na maxa :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest podobne do tego co pisał mirach.

 

Jedne z najlepszych sposobów to zakupić kilka dobrych tutków i zająć się podstawami. Skupić się na określonej dziedzinie i dobrze ją rozpracować. Taka opcja jest skuteczna ponieważ sam się uczysz rozwiązywania problemów na które będziesz napotykał (co zdaje mi się normą w tym zawodzie), lub można pytać na forum.

 

3dMax posiada całkiem pokaźną liczbę darmowych tutoriali, więc nie powinno być z tym problemu, przy okazji szlifujesz język i uczysz się praktycznie.

 

obstaje za tą opcją...

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do miracha.

 

Z doświadczenia wiem, że nauka np maxa najlepiej wychodzi kiedy masz jakieś zadanie (np zwizualizować swój projekt) i dążysz do tego celu odkrywając program, niż uczenie się go dla samego nauczenia....ale to taka dygresja tylko.

 

Co do kursów to znam parę osób, które takowe ukończyły ( w Krakowie) po czym prosiły mnie o pomoc bo nie potrafiły najprostszych rzeczy.

Bardzo polecam, jak koledzy wyżej, Gnomony. Świetne tutoriale.

 

I jeszcze jedno. Wszystko zależy jaką jesteś osobą. Bo jeśli masz naturę "szperacza, detektywa " :) to lepiej kupić sobie tutki i dalej samemu odkrywać program metodą prób i błędów. Za to jeśli jesteś mało systematyczny to może lepiej taki kurs, co mimo zniechęcenia (które na początku zawsze ludzi paraliżuje przy mnogości opcji i funkcji) będzie cię mobilizował.

 

W necie jest mnóstwo darmowych tutoriali no i tu na forum jest też bardzo dużo cennych rad no i zawsze może Ci ktoś pomóc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności