Jump to content

Laptop HP przywracanie systemu


Kulki

Recommended Posts

Hej jak zapewne posiadacze laptopów HP wiedzą jest tam dysk C z "system recover" tzn wersją systemu przeznaczona specjalnie dla naprawy systemu operacyjnego. I teraz mam pytanie czy wiecie może jak zachowa się komputer po wybraniu opcji "przywracanie systemu do ustawień fabrycznych" Tzn czy będą tam od nowa zainstalowane programy, które dostaje z laptopen np Norton antywirus, jakies tam programiki HPka itp?

Dzenks za wszelkie info.

Link to comment
Share on other sites

Własnie sprawdziłem.. fajna sprawa ten recover trwa to kilka minut prawie zero klikania i nowka system nie smigany.. Jednak HP to HP chyba najbardziej przemyslane lapy:) (wiem, że moge zacząć wojne:D)

Link to comment
Share on other sites

to ja ochłodzę Twój zachwyt partycją recorvery :P po 1 to prawie każdy nowy laptop sprzedawany z systemem ma taką partycję. po 2 to czasem jest niezłe bagno - szczególnie przy zgrywaniu, a to się płytki źle nagrają, a to przypadkowo się skasuje partycję a to siamto. ale ogólnie to całkiem fajny pomysł bo nie trzeba szukać po necie sterów bo są zintegrowane ale też przy takiej instalacji instaluje nam się masa programów których raczej nigdy nie użyjemy, a które zjadają tylko zasoby systemowe. miłego użytkowania lapka :)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem pewną instrukcje w troszke słabym wydaniu ale myśle , że w większości nowych Laptopów HP tak jest i wiadomo , że XP tutaj nie wchodzi w gre . Jest to przestarzała wersja opragramowania i we wszytskich nowych laptopach na bank jest Vista

3b2ab116a3d45afc.png

Sorki za odświeżenie tamatu ale pewnie się jescze komuś przyda

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy