Skocz do zawartości

WIP 2D : meeting


Varmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zapowiada się ciekawie.

 

Drobna wskazówka.

Armia która jest w oddali tak zlewa się z tłem że z początku zupełnie jej nie zauważyłem. Może zróżnicuj jej kolory na tyle żeby się lepiej rzucali w oko a jednocześnie nie na tyle żeby wypłaszczali obraz (chodzi mi o zepsucie efektu perspektywy powietrznej).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym obrazku ustawiłeś dwie postacie tak jakby stały obok siebie, na ostatnim wojownik zasłania kobiete swoim ciałem i mało go widać, moim zdaniem wybierz pozycję pośrodku, tak aby widać było że on ją broni a jednocześnie żeby widać było jego całe plecy, niech koleś ręką trzyma kobiete za nim, czaisz ? (niech widz czuje że jeśli tylko zacznie się akcja to wojownik przyjmię na swoją klate strzałe w obronie swej pani ...;-p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta wygląda jakby masowała mu plecy. Prócz tego co napisał Rosikowski, proponowałbym zmienić też pozę kobiety w taki sposób, żeby wyglądało że ona naprawdę chowa się a wojownikiem. Kontrast jest bardzo dobry w wielu przypadkach, ale tutaj występuje za duży między dynamiką postaci a brakiem dynamiki w pozie kobiety.

Jestem za opcją trzecią, z tymże trochę poszerzyłbym płótno w prawo :)

Fałdy na ubiorze wojownika są równolegle co powoduje monotonność

I wybacz jeśli idę za daleko z komentarzem i wkraczam w sferę Twojej koncepcji, ale według mnie bardziej pasowałaby katana zamiast tego miecza bez rękojeści

 

Bardzo fajnie się zapowiada, czekam na kolejne etapy :)

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już dużo lepiej jest, tylko ta laska nadal za spokojnie stoi. Może wygnij ją lekko tak żeby wyglądała z za jego ramienia na tą armię, niech laska pokaże że się boi.

Druga sprawa, to popraw włosy kolesia, w pierwszej wersji były lepsze, tu się trochę popsuło przez ten pionowy pędzel. No i na koniec kolczuga (czy jak to się tam zwie), wygląda trochę za płasko, to również w pierwszej wersji było dużo lepsze.

Poza tym reszta bardzo mi się podoba, fajnie czujesz cienie, szczególnie pas wojownika przypadł mi do gustu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności