Skocz do zawartości

Scena 3D: Budynek Nocą


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na Boga! Czym zes Ty to oswietlil !!! Wyglada jak po uzyciu jakiegos szajsowatego filtra typu \"photocopy\" z PS\'a...

Sciany wygladaja jak nadmuchane (czyzby przesadny smothing ?) Nie no strasznie mnie draznia te wszedobylskie wy-smoth\'owane kraglosci :( poza tym brakuje dramatycznych \"nocnych\" cieni. A czy to z prawego boku to rynna? Ma srednice niezlej rury kanalizacyjnej!

Ogolnie nie podoba mi sie taka forma prezentacji Twojej pracy, radze zmienic oswietlenie i punkt widzenia... Zapewne kolejni userzy upomna sie o materialy / textury, ale moze skoncentruj sie najpierw na wlasciwej formie prezentacji modelu, pozniej przyjdzie czas na materialy. Teraz po prostu pozadnie \"zagraj\" oswietleniem a bedzie zdecydowanie lepiej.

Powodzenia

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwszy komentarz. Sorry że rozczarowałem, ale jak już napisałem grafiką 3D bawię się dopiero od miech i jeszcze zbytnio mi nie wychodzi, ale codziennie staram się uczyć czegoś nowego wiec może następna praca będzie lepsza :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohh boy caly czas mamy poczatkujacych user\'ow zaczynam sie bac co dzieje sie z tymi zaawansowanymi ?? :P ;) co do pracki to MareG napisal Ci juz prawie wszystko Mateusz chyba troche przesadzil bo \"strasznie\" to znowu nie jest Naprawde bywalo duzo gorzej....popracuj przede wszystkim nad prezentacja modelu: tekstury, Oswietlenie i dobry kadr to klucze do sukcesu. Nie baw sie raczej w takie efekty bo sa troche tandetne....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

A mi się podoba!! :p Każdy ma swój gust...

Ja bym dorobił do tego jakąś magiczną otoczkę i byłaby scenka rodem z Czarodziejki z Księżyca!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności