Skocz do zawartości

Wip: DCAB zaklinacz żywiołów


Coyote

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec pierwszy raz zdecydowałem sie zawojować w bitwie concept artowej na digarcie...

sam pomysł gościu władający ziemią i ogniem rece z magmy/skały lekko żarzące sie...

proszę o wytkniecie/zoverowanie błędów anatomicznych nie chce posuwać się dalej w rysunku póki postać nie będzie ok...

ew. jakieś refki mile widziane

z góry dziękuje i pozdrawiam

 

namaxaqq1.jpg

 

 

większa wersja http://img79.imageshack.us/img79/4149/wipes8.jpg

Edytowane przez Shaggi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zapowiada się ciekawie, co do błędów anatomiczny jestem w stanie zauważyć:

Klatka piersiowa zdecydowanie jest za wysoko, obniż ją co automatycznie sprawi wrażenie że jest większa (a poza tym przez to że jest tak wysoko nie ma miejsca na mięsień czworoboczny i mięśnie szyi) zdecydowanie poprzednia wersja ręki(ta co ją trzyma w górze) była lepsza widać we wcześniejszym obrazku powoli rysujący się mięsień naramienny, i pod klatką piersiową mięśnie brzucha są raczej płaskie dopiero później układają się w "kosteczki"...

obejrzyj może trochę zdjęć :

http://www.veer.com/products/detail.aspx?image=DVP1318065

http://www.veer.com/products/detail.aspx?image=DVP4917134

http://www.veer.com/products/detail.aspx?image=FAN2026615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa noga za bardzo w bok, lewa pierś powinna się bardziej naciągnąć przy podniesionej ręce, bark tam ciut krótszy, mięśni pleców nie ma, a być powinny, głowa odchodzi za bardzo w jego lewo, mięśnie brzucha zdecydowanie za mocne i za bardzo oświetlone, pępek schodzi mu w lewą, nogi za chude, brak genitalii trochę go krzywdzi ;) to tak na pierwszy rzut oka... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest pacha? gdzie jest broda?

 

słuchaj, jeśli nie jesteś w stanie sobie poradzić z anatomią (bo lecisz na żywioł bez żadnych podstaw) to po prostu rozbierz się do majtek, stań w pozie twojego bohatera i niech ci koleżanka strzeli fotkę cyfrówką. A wtedy my będziemy mogli co najwyżej podpowiedzieć ci co zrobić z niuansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu rozbierz się do majtek, stań w pozie twojego bohatera i niech ci koleżanka strzeli fotkę cyfrówką.

Zawod ilustratora nabiera dla mnie barw jak slysze takie porady :)

 

No faktycznie rozlozenie ciezarow, jakis ogolny ruch ciala troche schematycznie zlapane. Jak zgina ta noge, to warto zeby czuc bylo, ze na niej opiera sie ciezar ciala. Inaczej mamy efekt ukladu nog jak u Elvisa Presleya.

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawod ilustratora nabiera dla mnie barw jak slysze takie porady :)

 

Przecież to metoda stara jak świat, a do tego nawet skuteczna ;)

 

Poza tym bez względu na rozmiar muskulatury anatomia działa tak samo, więc chyba warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz nie rozbiorę sie :D

bo wyglądam jak jedna 4 tego gościa :P

popracuje nad otoczeniem twarzą może kolor i dziękuje ^_^

 

a to bardzo dobrze! może odkryjesz że człowiek ma klatkę piersiową, która jest dość kluczowa dla bryły korpusu ... właściwie go stanowi. odkryjesz także, że mięśnie parasolkowate, które tak pięknie wyrysowałeś nie występują na mostku...

 

Shaggi, przepraszam za sarkazm z mojej strony ale ty masz straszne braki w rozumieniu bryły ludzkiej postaci. To nie jest łatwe a ty się rzucasz na głęboką wodę bez elementarnej wiedzy.

 

postudiuj sobie bryłę ludzkiego ciała ale tak byś ją zrozumiał jako złożony z wielu brył monolit, który ma swoją konkretną motorykę. I taka praca jak ta, którą robisz jest do tego idealna, bo masz wizję całości i będziesz chciał robić to co chcesz a nie to co tobie tam wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh...

art'a wystawie choć nie liczę na wiele głosów drukuje refki i jadę nad morze :P

dziękuje serdecznie wollny sarkazm nigdy mnie nie bodną może to przez to ze często sam go używam ważne żeby przy tym była konstruktywna krytyka

dziękuje serdecznie zainteresowaniem topickiem

moderacje proszę o zamkniecie

wydaje mi sie ze EOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności