Skocz do zawartości

pomoc w doborze części


pauka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolega podarował mi za pare groszy komputer:

Duron 900Mhz

256 mb ram

GeForce 4 MX 440 64MB

płyta główna ECS K7S5A

 

i teraz chce go lekko odnowić żeby był to taki drugi komputer żeby coś sobie tam pomodelowac w 3dsmacie czy ZBrushu, i na dniach planuje zamówić 1 GB ramu z allegro (2x512) i chciałbym jeszcze do tego tanim kosztem (ok 150zł) kupić jakąś karte graficzną, nie znam się za bardzo na sprzęcie a widze, że karty które niegdyś uchodziły za potęgi np Radeon 9800 moża już kupić za śmieszne pieniądze, nie wiem jednak jaka będzie w miare optymalnie działała z tym sprzętem, może mi ktoś poradzić?

Edytowane przez pauka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

serwus :)

moze warto byloby za kilkanascie /kilkadziesiat pln kupic znaczniemocniejszy procesor ? np. athlona ( durony to byly okrojone/slabsze/tansze wersje).

Z kartami graf . to prawda - mocno pospadaly ceny - pamietaj , ze do tamtego kompa musisz miec cos na AGP. ( juz wycofane z produkcji).

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje wywieźć to "cacko" na działke i tam z niego korzystać, bo laptopa nie mam i poki co sie na niego nie zapowiada :P. I prosiłbym o jakies konkretne propozycje bo wiem ze to wszystko musi ze sobą wspólpracowac, taktowania i te inne a ja sie na tym po porstu nie znam. Wiem juz jakie pamieci musze kupic (DDR 266Mhz) a karty wlasnie nie wiem, a nie chce zeby mi jeszcze gorzej muliło. A co do wymiany procesora to nie usmiecha mi sie w to bawic bo wogole sie na tym nie znam, wydam pieniadze a potem połamie piny i tylko bedzie ;P, już wole się pomeczyc na tym co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności