Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Hej mam taki problem. Otóż gdy robiłem w czaszce ostatniego zęba postanowiłem że dwa poprzednie zęby schowam hidem by nie przeszkadzały. Później gdy chciałem by ponownie się pojawiły nie udało się. Klikałem na wszystkie obiekty i naciskałem Unhide All ale nic to nie dało. Co mam zrobić?

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 742
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Wciśnij h i sprawdź na liście czy są te zęby w scenie po kliknięciu unhide all jak nie ma to pewnie je skasowałeś. Na warstwach chyba tego nie robiłeś?

Napisano

no jak nie wiesz co to to pewnie nie robiłes na warstwach. ale poszperaj w helpie pod hasłem LAYERS . jest możliwość, że unhidowałeś wszystko ale jakaś warstwa pozostała ukryta przed ludzkością.

 

ogólnie warstwyto sposób grupowania obiektów, adoptowany z programow CAD , za ich pomocą możesz segregować sobie obiekty w różne zestawy i włącząć, wyłączać w dowolnej chwili .

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności