Skocz do zawartości

Layout: Sklep


FlooX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moim zajęciem będzie teraz tworzenie sklepu, zacząłem od dziś. Teraz przedstawiam (wstępny) layout.

 

Oceńcie -> http://floox.net63.net/szop.jpg

 

 

 

Czekam na konstruktywne komentarze, rady, pomysły

 

wszystko się przyda gdyż jest to mój layout tak dużego serwisu!

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez FlooX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

EDIT

Fajne, proste i takie chyba w zalozeniu mialo byc. Jednak popracowal bym jeszcze nad glownymi buttonami, odstaja nieco od reszty.

Poza tym napis "bezpieczne zycie z g-notice" powinien byc imo bialy.

Edytowane przez Liber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zajęciem będzie teraz tworzenie sklepu, zacząłem od dziś. Teraz przedstawiam (wstępny) layout.

Oceńcie -> http://floox.cba.pl/1%20copy.jpg

 

 

- co bedzie na stronie "glownej" i czy przypadkiem nie to samo, co na "nowych produktach" i "promocjach"?

- kategorie po lewej - uzycie samych wielkich liter tylko zmniejsza tu czytelnosc tekstu,

- ceny sa za slabo widoczne, daj je pod zdjecia i powieksz, tak samo opcje u dolu produktu ("wiecej", "dodaj", ..) jakos wyroznij,

- mala ikonka "wiecej" do poprawki - na razie wyglada raczej jak "szukaj".

- nie ma potrzeby kolorowac naprzemiennie kolejnych pol z produktami. Jesli juz, to przynajmniej zrob cos tym jasno-niebieskim tlem, bo gryzie sie z tlem zdjec

- w naglowku ostry niebieski a potem nigdzie go nie ma? Wykorzystaj go jeszcze na stronie, to bedzie bardziej spojnie a sklep bardziej rozpoznawalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Stronka fajna, przejrzysta, ale każdy niebieski z innej parafii. Jeśli chodzi o duże ceny to jestem na nie. Zwłaszcza w zestwieniu z małym napisem "cena". Cena ma się wydawać mała - wielkość czcionki także oddziałuje na podświadomośc, dlatego samą cenę dobrze zestawić z jakimś innym, większym tekstem, np. cena: 99 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu miałoby coś być do poprawy? ;) mi się podoba; przejrzyście i jasno.

dziwne tylko jest rozmieszczenie: więcej, dodaj do schowka i dodaj do koszyka. więcej chyba dobrze umieścić pod tekstem (nie pod zdjęciem) i powiększyć dodaj do koszyka zamiast tak dużej ceny (jak napisał Mati)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o duże ceny to jestem na nie. Zwłaszcza w zestwieniu z małym napisem "cena". Cena ma się wydawać mała - wielkość czcionki także oddziałuje na podświadomośc, dlatego samą cenę dobrze zestawić z jakimś innym, większym tekstem, np. cena: 99 PLN.

 

Moze i teraz cena jest troche zbyt powiekszona.. Jednak dalej uwazam, ze bardziej widoczna cena jest lepsza. Sklep ma byc wygodny do przegladania. Cena jest jedna z wazniejszych informacji, jesli co chwile trzeba ja uwaznie wyszukiwac wsrod gaszczu innych tekstow, to tylko bardziej zniecheca. Zobacz sobie wyglad ceny np. w Merlinie: http://merlin.pl/Chiny-dookola-swiata_Graham-Bond/browse/product/1,600967.html

calkowicie wbrew Twojej teorii - dobrze widoczna, latwa do odczytania, po prostu wygodnie. Ale chetnie zobacze przyklad sklepu, gdzie stosuje sie ukrywanie ceny typu "cena: 99 PLN", moze zmienie zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności