Jump to content

Architekt oświetlenia


trosiek

Recommended Posts

Cześć!

 

Za jakiś czas studia i powoli chciałbym się nakierunkowywać na jakiś konkretny kierunek. Zainteresowało mnie coś takiego jak obsługa świateł. Chodzi o takie suwanie suwakami na konsoli do świateł itp. Miałem już z tym jaką taką styczność i czuję że mi się to podoba. Wie ktoś może czy gdzieś jest możliwość studiowania takiego kierunku? Czy takie coś się wogóle studiuje? Pod jaką nazwą tego szukać w googlu? Bo po wpisaniu light jockey to wyskakują mi produkty showteca i martin light jockey. Z góry dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

właśnie nie wiem jak się załapać i pod jakim hasłem tego szukać, bo jak się wpisze oświetlenie dyskotekowe czy cokolwiek w tym stylu to wyskakują firmy sprzedające światła. Bo np. takie show jak jest na np. armin only to robi wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

a no lubie armina ;) ale nawet ci którzy nie są fanami tej muzyki muszą przyznać, że efekty świetlne są bardzo fajne. Tak samo na koncertach tiesto (no np. w Kopenhadze). Dzięki illy za pomoc :) jeśli ktoś się takimi rzeczami interesuje to proszę pisać. Szkoda ze nie mam dostępu do tych głów świetlnych bo na nich to można by było fajnie pobrykać... Jak narazie znalazłem to http://www.dmxsoft.com/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy