Skocz do zawartości

Architekt oświetlenia


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Za jakiś czas studia i powoli chciałbym się nakierunkowywać na jakiś konkretny kierunek. Zainteresowało mnie coś takiego jak obsługa świateł. Chodzi o takie suwanie suwakami na konsoli do świateł itp. Miałem już z tym jaką taką styczność i czuję że mi się to podoba. Wie ktoś może czy gdzieś jest możliwość studiowania takiego kierunku? Czy takie coś się wogóle studiuje? Pod jaką nazwą tego szukać w googlu? Bo po wpisaniu light jockey to wyskakują mi produkty showteca i martin light jockey. Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

właśnie nie wiem jak się załapać i pod jakim hasłem tego szukać, bo jak się wpisze oświetlenie dyskotekowe czy cokolwiek w tym stylu to wyskakują firmy sprzedające światła. Bo np. takie show jak jest na np. armin only to robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no lubie armina ;) ale nawet ci którzy nie są fanami tej muzyki muszą przyznać, że efekty świetlne są bardzo fajne. Tak samo na koncertach tiesto (no np. w Kopenhadze). Dzięki illy za pomoc :) jeśli ktoś się takimi rzeczami interesuje to proszę pisać. Szkoda ze nie mam dostępu do tych głów świetlnych bo na nich to można by było fajnie pobrykać... Jak narazie znalazłem to http://www.dmxsoft.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności