Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Aston-Martin


marqz

Rekomendowane odpowiedzi

Helow ...

 

Wziąłem się za modelowanie oldcara Aston-Martin. Mam problem z zawieszeniem przednich kół. Z blue nie mogę dojśc jak dokładnie wygląda takie mocowanie. Jeżeli modelowaliście już coś podobnego, dajcie znać. Poniżej zamieszczam screeny. Pozdrówka ... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!

Ludzie, ale Wy macie problemy...:| Jeśli nie lubicie samochodów, tudzież nie lubice ich modelować bądź patrzeć jak ktoś je modeluje to po co włażicie na taki thread? Zaśmiecacie go tylko swoimi wypowiedziami typu: \"Znowu samochód ?:/\". Ponad to zniechęcacie tym samym autora do dalszej pracy. Troche to nie w pożadku.

Co do modelu to za wiele nie widać. Jestem zwolennikiem oldtimerów ale nie aż tak starych :d Anyway powodzenia ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten i tak jest jednym z ciekawszych spośród pojazdów, bo to oldies, a w dodatku robiony bardzo szczegółowo. Poza tym jest problem dlatego ten topic znalazł się w WiPie...

 

Marqz wrzuć jakiś render ukazujący całe autko

 

Niestety nie wiem jak ci pomóc, może poszukaj jakiś fotek w googlach, chociaż już pewnie na to wpadłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie ... ja się tak szybko nie zniechęcę :)) To forum to naprawdę fajna sprawa, a jeśli ktoś nie lubi samochodów ... hmmm sam nie wiem, w temacie mam napisane że to jest autko :)

Jeśli chodzi o modelowanie to szczegółowych fotek szukałem w necie ale takie smaczki trudno znaleźć. Robię więc częściowo na wyczucie, zobaczymy jak wyjdzie. Liczę na waszą krytykę 

PS. Renderów na razie nie mogę pokazać bo autko robię w G-MAX. W pracy mogę sobie pozwolić na zainstalowanie tylko takiego softa. W domu pracuję na 3DS i mam już jeden patent na przenoszenie z G-MAX do 3DS więc jak mi się uda napewno umieszcze rendery.

Oldcar\'y są sooper, następne na które się czaję to Excalibur. Pełen wypas. Ale to później ... teraz mam jeszcze sporo do zrobienia przy Astonie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeczywiscie dziwne .... w temiacie pisze ze to samochod, wiec głupota jest wchodzic i pisac \"ooo ... znowu samochow\" KONIEC. Jezeli nudza Was samochody to nie wchodzcie i nie zasmiecajcie koledze tematu, bo taka wypowoedz ani go nie podnieszie na duchu, ani mu w niczym nie pomoze. Co do auta to niestety nic nie pomoge bo nie wiem jak wyglada konstrukcja zawieszenia. Najlepiej poszukaj na necie jakis fotek i problem rozwiazany :) Pozdrawiam !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności