Skocz do zawartości

Scena3D: The Viking's Cliff


zgrzyt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Morphe wszystko fajnie tylko w regulaminie stal taki zapis:

"Postwork or compositing of any kind is not allowed"

Zdaje sobie sprawe ze przydalo by sie troche podbic ale niestety, a scenka w zalozeniu miala przedstawiac swit stad ten fog.

Skalki zostaly zrobione w vue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roslinnosc na nich tez? - ja podkrecilem to tlykopot by pokazac, ze mozna bylo wlozyc z tylu cos dla nieba.. dowolnego same chmury cokolwiek :D i troche bardizej zielone iwiecej exposure ustawic w renderku :D no ale.. nie znam tych softow o ktorychpsizesz. wle chyba poznamte go do skal.

Jaka jest pelna nazwa, i moge prosic o jakis lnk do strony glownej tego softu czy cos :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest pelna nazwa, i moge prosic o jakis lnk do strony glownej tego softu czy cos :D:D

 

nie przeginaj, wystarczy w google wrzucic nazwe ktora podal w 1 poscie :)

 

A render bardzo zajezdza vue. Skoro to w tym robiles, to tam mozesz i niebo dorzucic, vue ma bardzo ladne nieba, ostatnio sie nimi bawilem (chyba ze w wersji espirt ich brak). Podobnie z kontrastem, sam renderer vue pozwala na prosty post.

Jak dla mnie te skaly na pierwszym planie bardzo gryza, ksztalt jest jakby to bylo jakies bazaltowe odlupane cos, textura jak jakis stary granit z mchem, a do tego to jest w wodzie, wiec powinno byc jakos wygladzone przez nia.

 

Ogolnie mila scenka, ale do bycia naprawde dobra brakuje troche roboty.

 

powodzenia w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 2008 r. więc powinno się tworzyc fotorealistyczne sceny

lol, Widze ze kolega zasugerowal sie powyzszym postem o oldshoolu, no coz...;) no i przepraszam ale nie slyszalem ze rok 2008 ogloszono rokiem fotorealistycznych renderingow ;)

tak jak napisal mirach: render bardzo zajezdza vue - no i racja, taka jest specyfika programu, charakterystyczny render materialy etc. Chcialem uzyskac pewien efekt i widze ze nie do konca mi sie udalo.

Dzieki za komenty, poki co vue to dla mnie nowy soft, i jak jeszcze kiedys siegne po niego bede mial na uwadze wasze opinie.

thx

zgrzyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem skażona wiedzą o programie w którym to wykombinowałeś Zgrzyt, więc powiem co widzę i jak toto odbieram:

otóż jest tutaj zdecydowanie fajny klimat, mglistość i światło oddają nastrój świtu, jest mokro, stromo i klifowato. Nieco niedopracowane tekstury, ale nie razi mnie to za bardzo, bo całość czyta się bardzo fajnie. Mam tylko jedno zastrzeżenie: nie wygląda to na terytorium Wikingów, chyba że dopłynęli aż do Kambodży. Jakoś za tropikalnie to się prezentuje, chyba za dużo roślin poprostu.

To tyle, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności