Skocz do zawartości

Co mam zrobić w takiej sytuacji???? Faktura nie chce sie renderować;]


Sfix1

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem co zrobić...miał ktoś takie coś?? przecierz bez tego ani rusz w mojej realizacji:( Pomocy. Nie wiem czy niechcący coś przestawiłem...kipisz ;] wcześniej robiłem sobie lekką przestawke w

 

\

 

Customize -> Preferences -> Viewports -> Display Drivers -> Configure driver -> Appearance Preferences

 

ale nie wiem czy to akurat tego sprawka

No lipa nie wiem czy nie będe musiał na nowo Maxa instalować...tylko nie wiem jak ogarne to żebym przeniósł ważne wlasne ustawienia i własne narzędzia O_o Help!!!! S O S!

 

Nie chce mi wogóle renderować bitmapy żadnej którą chce wrzucić na Plane;/

Edytowane przez Sfix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No właśnie chodzi o to że nigdy takiego czegoś nie mialem... Wszystko mi chodziło sprawnie.Wogóle żadnych bitmap mi nie chce teraz renderować.

Na lapie mam 504\ ale to nie jest też taka lipa żeby takie coś nagle?

Zerknijcie na printscrina Czy tutaj raczej coś przestawiłem czy raczej gdzieś indziej...

Starałem się ustawić na minimum. No nie wiem co jest grane...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, dzisiaj miałem kilka razy z rzędu to samo. Max po prostu zgubił textury. Mozliwe ze zapakowałeś za dużo (za dużych) textur. Mi również pomogło zwyczajne zignorowanie komunikatu, nie było żadnej róznicy...komunikat znikał kiedy zrestartowałem maxa ale pojawiał sie znowu po jakimś czasie....olej to, próbowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem do tego rozwiązanie sam po wielu kombinacjach ale i tak wielkie dzięki za usiłowanie pomocy.Wogle reinstalowalem Maxa a tu i tak te same ustawienia mi powróciły... a rozwiązanie jest w JPG który dołanczam.POZDR trzeba bylo odznaczyć FAJE:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności