Skocz do zawartości

pojazd 3d : subaru impreza wrc


Miroslav

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM OD RAZU ZAZNACZAM ZE TO MÓJ PIERWSZY MODEL:)

WZIAŁEM SIE ZA SUBARU BO SIE INTERESUJE RAJDAMI .CZEKAM NA RADY , CHOCIAZ SAM TEZ WIDZE JESZCZE DUUUUUUUZO BŁEDÓW:D zamieszczam tez renderek, przy okazji jak sie uzywa final rendera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie no holo nie przesadzaj ze rozpoznac nie mozna co to jest...... a jesli chodzi to w siatce jest bardzo duzo bledów, jak by tak chciec je pokazac i obrysowac to ta siateczka zrobila by sie czerwona. wiec jak ma to byc dobrze to raczej trzeba zrobic to jeszcze raz od poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzieki za komentarze, nie myslałem co prawda ze jest az tak zle:) nie daje narazie nic nowego bom był na desce w szczyrku i dopiero wrociłem..

felgi zrobiłem w 3d

w porownaniu do teojej furki holo to fakt - jest padaka ale jak juz mowiłem to moj pierwszy model w 3d maxie i pewnie gdybym go robił od nowa byłoby duzo lepiej ..ale zamiast tego wolałbym juz wziac sie za cos nowego. a celem tehj pracy było ogolne zapoznanie sie z takim modelingiem i 3d maxem.. i chciałem by sie po prostu w miare fajnie prezentowało..

zreszta na pewno jeszcze posiedze nad ta furka bo jak juz mowiłem b ja lubie..ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności