Skocz do zawartości

Animacja 3d. Roboteck


gregorjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prezentuję moją nową animację zrobioną w max9+vray, składane w premiere+(combustion); 640x414; sprzęt -laptop(bez komentarza)

 

Praca zajęła mi ok 27dni. minus wakcje w górach chodź i tam nocki byly dla laptopa:)

 

Sama animacja jest dość prosta chodź jako ,że to moja 2-ga przyspożyla wielu problemów i mam nadzieję ,że komus przypadnie do gustu

 

Roboteck-brakujące ogniwo to 67sek. animka o robocie ,który jest brakującym ogniwiem jakiejś ciągłości....

link:

http://gregorjan.za.pl/roboteck/robot.avi.

Opinie i sugestie na przyszłość mile widziane:)

Edytowane przez gregorjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No ladnie, ladnie 666 post :)

Animka... hmm.. taka sobie, nic strasznie zlego, ani nic porywajacego :) Ze tez chcialo ci sie to w vrayu renderowac. W niektorych miejscach widac skaczace GI. I chyba nie rozumiem przekazu.

Gratuluje ukonczenia projektu.

A, i wrzuc to na jakies vimeo czy cos w tym stylu, nie kazdy ma platne konto na rapidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówilem o fabule, bo chcialem zobaczyć opinie, chociaż wiem że jest to moja najsłabsza strona

Roboteck jest brakującym ogniwem niezbędnym do napędzenia niedziałającej machiny o czym świadczy czerwone światło. Kiedy napędza główny tłok wszystko działa (białe światło) ,niestety nie wytrzymuje tępa i rozsypuje się, a na jego miejsce wchodzą kolejne roboty.

 

mirach- faktycznie to nie najlepszy nr.postu na pokaz pracek;) ale nie zauważyłem.

Co do GI to przy gł. tłoku nie miałem już nerwów żeby poraz xx to poprawiać. gdzieniegdzie skacze też tapeta ,o czym rozmawiałem w jednym z wątków z arev i ostatecznie załatwiłem to maską z mojedyńczej klatki.

sly-od początku robot miał siedzieć na śmietniku i iść w stronę miasta,niewyszło i postanowiłem zamknąć to w pomieszczeniu, ale faktycznie narobiłeś mi smaku z tym zew. urządzeniem:)

co do rapida to u mnie po odczekaniu 33sek można zassać za darmo,ale jak kto woli:)

http://gregorjan.za.pl/roboteck/robot.avi.

 

Załączm też kilka artów na których się wzorowalem.

Edytowane przez gregorjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności