Skocz do zawartości

renderowanie F9 i automatyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zrobiłem prosty model i obrót kamery dookoła niego.

kiedy renderuję z F9 w każdej pozycji kamery render na poszczególnych klatkach jest "ładny" bez "zaciemnień", kiedy natomiast właczę renderowanie z zapisem automatycznym plików to model z jednej strony jest ładnie doświetlony a po przeciwnej zaciemniony...

w scenie nie używałem żadnego "obiektu światła" i zależy mi żeby go nie było... czy można jakoś zrobic żeby ni było tego zaciemnienia w renderowaniu automatycznym? (żeby wszystkie rendery wyglądały jak zrobine poprzez F9?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

... renderuję z F9 w każdej pozycji kamery render... jest "ładny" bez "zaciemnień", kiedy natomiast właczę renderowanie z zapisem automatycznym plików to model z jednej strony jest ładnie doświetlony a po przeciwnej zaciemniony...

 

Powiedzmy ze uzywasz maxa, i powiedzmy ze poprzez "renderowanie z zapisem automatycznym plików" masz na mysli animation preview...

 

Nie dziw sie niczemu skoro nie masz swiateł :) max ma swoje default lightning i to co widzisz jest widokiem z viewportu który nie ma nic wspólnego z szadingiem z f9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności