Skocz do zawartości

Scena 3D: Praca na konkurs


kross12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po kolei: \"to\" zielone z deską - dobre, rozmazane - niebardzo, czerwone \"cos\" - nawet bardzo niezle, a pomieszczenie z kula - tez niezle, ale to tylko moje zdanie :) Dwoch obrazkow nie moge zobaczyc (z3 i z4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !!!!!

Nie 100 tylko 50 (moja szkoła za to płaci). Wiem że niemam szans a na konkursie mi nie zależy tylko chce mieć plusy u wychowawczyni(uczy informatyki), licęcji nie musze miec bo powiem że korzystałem z dema.Wiesz coś na temat tego konkursu?(ile osób zgłasza prace ?) bo ja biore w nim udział poraz pierwszy. I mógł byś mi powiedzieć co mam zmienić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca z kulka i czarnym sufitem bardzo mi sie podoba - to tak ogolnie moge podsumowac:) Tego z deska raczej nie pokazuj - koszmarne kolory i bez pomyslu.

Wiecej? A jakos nie mam dzisiaj dnia do konstruktywnej krytyki:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z MareG\'iem.

 

ponad to, prace jakieś dziwne mi się wydają; sam program robi więcej od ciebie.

 

oświetlenia w prackach z tym pomieszczeniem praktycznie nie ma.

 

\'krwinki\' wypadają najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Diękuje za opinie.

2 Krwinki te emituje Particle Flow, któremu dodałem Collision do którego przypisałem UDeflektor z kolej któremu przypisałem tą żyłe(Tube),krwinki się odbijają ale dopiero jak wpadną do połowy.

Wiecie może jak to zrobić żeby krwinka odbijała się siatką a nie środkiem ?

3 MareG mógł byś mi napisać na jakie kolory zmienić tą prace.

4 Moja wychowawczyni poradziła mi żebym tą deske wtopił w tło, spróbowałem to rozmyciem ale jak widać nie wyszło to za pięknie, może ktoś mi udzieliś jakiejś porady?

5 Tego falloff mam dać diffuse czy pod reflection

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie prace wykonałem w 3dsmax

Rendery:

Deska - scanline

Żyła - scanline

Muzeum - mental ray

A te muzeum z sietką stworzyłem w Photoshop-ie(najpierw wyrenderowałem sitke w max a potem w photoshop-ie zrobiłem przejścię)

Prosze dzielcie się opinią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jol apropo deski, cos masz z trakami zjebane, jezdzisz? Bo ja kiedys jezdzilem i niewiem czemu traki sa ustawione w \"tym samsym kierunku? kingppinem czy jak sie ta sróba nazywala powiny byc do srodka zkierowane... no chyba ze teraz To sie je tak mątuje pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdankiem wersja pierwsza wygląda duużo lepiej (szarość jakoś tu nie pasuje) i faktycznie ten sufit taki jakiś czarny (zazwyczaj są białe, no chyba, że on czarny ma być to ja sie nie wtrącam:D ) życzę powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności