Jump to content

SCORPI

Members
 • Content Count

  1,140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SCORPI last won the day on December 25 2010

SCORPI had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

About SCORPI

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. update http://dl.dropbox.com/u/20051931/speed_animation/lift09.mov
 2. wrzucam cos nowego, podnoszenie sztangi. ogólnie przez ferie będe cisnąć pełną parą z animacją. puki co blocking: http://dl.dropbox.com/u/20051931/speed_animation/lift01.avi breakdowns: http://dl.dropbox.com/u/20051931/speed_animation/lift05.avi bez szalenstw bo chce to szybko skonczyc i siadac do 11seccluba :)
 3. @Kris_R dzięki! w upadku nie jestem pewien co jest zle.. ale ogolnie ta postać sie kołysze szczególnie głowa ale źle rig ustawiłem od samego początku @adrian2608 fajnie :) ja czekam z nie cierpliwością na założenie nowego speeda.... a teraz ferie są i jest więcej czasu ;]
 4. gwasz ze zdjęć uczelniane zadanie z perspektywy:
 5. @leander przy sztaludze, środkowe z natury, reszta też ale dociągnięta mocno z głowy.... @BetiiX fajnie że coś nowego, ale Twoje misie były dużo swobodniejsze, muszelki troche płaskie @EthicallyChallenged nieźle
 6. leander bardzo fajne, jest charakter... ołówek??? Oleje: worki na śmieci:
 7. znowu gwasz z dzisiaj mała wprawka: i większa praca (10 cm x 10 cm):
 8. akwarela van gogh + pernament design gouache winsor & newton (może być od biedy Talens) + pędzle syntetyczne
 9. dzięki za ostrzeżenie emmilius. kilka póz z głowy, mniejwięcej próbowałem przedstawić jakiś ruch: i główy rysowane długopisem z google:
 10. Miles Davis, wip ale nie wiem czy pociągne dalej. Poza itp z głowy. Na początku starałem się zrobić karykature ale coś nie poszło ;)
 11. Cześć! zakładam teczke, długo nad tym myślałem ale co tam.. trzeba sie jakoś rozwinąc. Licze na krytyke i pomoc z waszej strony :) Moje marzenie to animacja ale pewnie skonczy się to tak że rysunek tylko bedzie pomagał mi przy pracy w 3d...... ołówek: martwa z autoportretem: kilka nudnych martwych (olej) : Co jakiś czas chce naprzemian rysować ludzi z fot, z wyobrazni, z natury. Narazie wrzucam z wyobrazni (bez żadnych refek): i twarze strasznie lecą kiczem za mało zróżnicowane jescze jescze jakies thumby.. pozdro ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy