Skocz do zawartości

postać 3d: smok


mort1

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za tak dluga nieobecnosc, ale siadl mi komp i musialem go wymienic. niestety z kompem stracilem mecha :( a zreszta i tak bym go nie skonczyl... za to teraz biore sie za cos w czym czuje sie pewniej.

smok bedzie robiony wg. mojego wlasnego szkicu. Oto on:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Smok jest chudy, bo taki ma być... już tłumaczę- razem z kolegą zaczeliśmy tworzyć smocze królestwa, świat fantasy w którym żądzą smoki, których jest 5 gatunków. Tutaj widzicie czerwonego, który to jest gatunkiem najszybszym i najzwinniejszym, dla tego powinien być chudy. A co do nóg to już są w demontażu, jak dobrze pójdzie to jutro zamieszczę screena. za wszystkie komentarze dziękuję i pozdrawiam :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc siemka co do smoka kilka uwag, odnoza podobne do konskich , i chyba przesadzone wygladaja jakby caly pokarm ktory spozywa wchodzil mu w nogi a omijal pozostale partie ciala , no i troche chudy zmien proporcje :) chyba ze tak ma byc wiec niech zostanie :d pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie powinienes zmieniac koncepcji. Wszystko bedziesz musial robic od poczatku. Mysle ze inni powinni uszanowac to ze nie robisz smoka takiego jakiego wszyscy znaja tylko wprowadzasz cos od siebie. Jedyne co mi sie gryzie to przednie lapy, ktore wygladaja raczej jak u konia niz u smoka (generalnie chyba smoki z przodu maja malutkie lapy) ale nie musisz tego brac pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. smok ma dupsko za wysoko bo to co powinno byc juz \"stopą\" jest jeszcze noga 2. smoki u Ciebie ma korpus jak cylinder- moze troch ksztal gruszki ? 3.może skrzydła dorób to powinno poprawić efekt 4.a szkic ołówkiem i tak jest lepiej zrobiony niz ja bym to zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesli mozna cos dodac :)

Bez glowy i bez ogona smok wyglada calkiem jak kon lub jakies zwierze koniopodobne ! Wyprofilowalbym ten tolow, zmienil jego rzezbe, czyli albo dodalbym mu brzuszka i wtedy zmniejszylbym troche przednie lapy. Bedzie wtedy przypominal poteznego gada. Ale czy smoki to gada, plazy, czy ssaki? :P Mozna tez zwiekszyc jego klatke, wtedy jego przednie lapy chyba musialyby pozostac takie jakie sa, ale do tej drugiej opcji jestem mniej przekonany.

Sprobuj naszkicowac sobie obie wersje, to Twoja praca :)

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no więc smok to na 100% gad, ale z tych wężowatych, więc powinien być raczej chudy... Ale wzmocnie mu klatkę piersiową tylko, że dopiero jak odzyskam kompa (bo działam na pożyczonym- mi sfajczyła się płytka główna :( ) także trochę czasu nie będzie aktualizacji... no... do jutra możę zdążę zrobić skrzydła :D sorki za uniedogodnienia...:(:(:(

bajbaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA!!! Wróciłem! Odzyskałem kompa jakiś czas temu, i biorę się za smoka. NA dzień dzisiejszy dorobiłem mu łapy i skrzydła, i oteksturowałem (co nie jest moją najlepszą stroną, ale jakoś poszło :D). W najbliższym czasie przerobię skrzydła (bo na razie to tylko tak żeby dziur w tułowiu nie miał...:)) i mam nadzieję zacząć animować. I tu pytanko: Czy są inne metody animowania postaci czy tylko BONES i modyfikator SKIN ? Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki. Nie chcę go robić bonesami, bo brzydko odkształcają siatkę. Za wszelkie oceny i pomoc z góry dziękuję... :D

pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! w sumie to jest ok, sam robie smoka tylkoze prubuje wymyslic cos orginalnego, jakis nowy typ heh. tutaj tulow wydaje sie jak by byl konia, i moze tylnie nogi powinny byc wiekrze u gurnej czesci`( chyba uda heh), tylek troche nizej. pozdrawiam i czekam na upgrade:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refki sam rysowałem :D. A co do orginalności, to muszę przyznać, że nie bardzo sie o to staram (te stare smoki są przecież całkiem ładne). Dzieki za opinię, ale chyba zostanie trochę do kunia podobny...w końcu smok to też wierzchowiec :D Mam tylko pytanko, jak się coś takiego animuje, bo nie mam zielonego pojęcia, jak to się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad scenką troche pracy będzie, jak tylko coś zrobię to wrzucę (narazie mam kupe nauki, i szykuje mi się zamówienie na wizualizację mojej szkoły) nad smokiem może jeszcze popracuje, ostatnio próbowałem go zanimoowac, to drętwo to jakoś wyszło.... może mógł by mi ktoś podrzucić jakiegoś tutka związanego z animacją postaci ?? będę dozgonnie wdzięczny....

BTW. zawsze twierdziłem że nie potrafię zrobić konia w 3d...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności