Jump to content

Ebor

Members
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Ebor

 • Rank
  Member
 • Birthday 04/09/1981

City (optional)

 • Miasto
  Kamienna Góra / Wrocław
 1. Synuś - może i masz racje, coś w tym jest o czym piszesz ale chciałem też żeby to było takie spokojne, ciche, wybielone :) ReflectVision - te sypanie się trackingu jest powodem dość słabej jakości nagrania video, dlatego może się dodatkowo wydawać, że tracking się sypie :) Chociaż nie mogę sie też nie zgodzić, że się sypie w jakimś tam stopniu :D każda uwaga i komentarz jest dla mnie ważne więc dzięki za tych kilka słów :)
 2. czesc :) Wiem ze od wczoraj mamy wiosne ale chciałem wam pokazać moją zimę :P http://www.vimeo.com/21269806 pozdr.
 3. Wydaje mi się e=mc^2 ze tak, i to nie Paweł będzie płacił ludziom za robotę do komercyjnego projektu ale to oni w ten sposób będą płacić jemu za prace którą zrobią dla niego :]
 4. cześć Podoba mi się ale długo trzeba było na to czekać mimo tylu zaangażowanych ludzi i instytucji :) Dlatego moje pytanie jest o % :) Ile % tego filmu zrobiłeś Ty sam a ile inni ludzie, graficy, wytwórnie ? Jesteś w stanie określić to w % ? z góry dzięki i pozdrawiam :)
 5. a jak zrobić stereo 3D ze zwykłego 3D :D??
 6. hmm już dużo zostało powiedzianeo stronie i wg mnie tez poprzednia była fajniejsza :) A to dlatego ze poprzednia miała charakter multimedialny, video, grafika itd... ta sprawia wrażenie layoutu jakiegoś pisma przeznaczonego do druku :) i tak jestem waszym cichym fajnem ;)
 7. te pierwsze ze szkicownika są bardzo :) a co na to Waldek ?? odd ??
 8. Ebor

  Fotografia: Altus

  na maxmodels to :P
 9. jak dewotki na targowisku bez kitu :P albo chcesz brać udział albo nie i tyle :P
 10. Nie da się. Jeśli jednak już by ktoś to zacząłby robić to w końcu musiałby skończyć jako profesjonalista i spędziłby nad tym z 18 lat :)
 11. Ebor

  Obiekty 3D: obiekty

  nie znasz sie e+mc-2 dalbys jakas konstruktywna krytyke. Mi tam sie podoba.. no ok za duzo trisów miejscami moznaby bylo zalatwic wiele spraw normalami :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy