Skocz do zawartości

Animacja 3D: Nadzieja


bojar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej, póki co to zmień temat na chociażby "animacje3d:nadzieja" nie ma opcji zeby skumać o co chodzi jak sie ogląda ze strony głównej :]

 

co do samej animacji: eeh, przestraszyłem sie ze ma to 10 minut, po czym okazało sie ze pierwsze 4 minuty to animacja, reszta to napisy :| wiem ze camera shake fajnym narzedziem jest ale musi jeszcze być wykorzystany w jakimś celu :] nie zrozum mnie źle, po prostu myślę ze jest to naście fotek poruszonych w niby 3d do ktoych jest dopisana jakaś pseudofilozofia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarłem w 3 minucie mając nadzieje że się coś zacznie dziać, zmieni się muzyka akcja nabierze tempa albo chociaż coś sie zacznie kleić. Odebrałem to jako Strumień świadomości. Jak bym czytał Jamesa Joyce'a, bez przecinków bez interpunkcji nieposklejane myśli płyną jedna za drugą niosąc nie do końca zrozumiałe treści. Niekomercyjne to to jest na pewno. Jak napisałeś kto co lubi, a autorskie projekty zwykle są niezrozumiałe. Co zrobić otoczeni jesteśmy komercją, tylko zadaje sobie pytanie dlaczego często rzeczy niekomercyjne są takie smutne w wyrazie? Dobra koniec tych wywodów, wpadne przez ciebie w depreche zaraz :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Ta animacja z pewnoscia ma dla Ciebie duza wartosc. Mysle tez, ze i w telewizji moglaby sie przyjac tylko moze nie w glownym nurcie programowym. Raczej uderzaj do ezoterycznych;)

 

Apropos samej tresci. Bardzo rozne jest pojmowanie nadziei i warto byc czujnym.

Papiez zapewne mial na mysli wiare mowiac o nadziei. Wiara moze dotyczyc terazniejszosci

np "Wierze, ze wychodzi mi ladny obraz";)...a "Mam nadzieje, ze wychodzi mi ladny obraz"

To drugie automatycznie rodzi odczucie watpliwosci, a poza tym uzywane jest w odniesieniu do czasu przyszlego, a wiec czegos co nie istnieje wiec nie moze sie spelnic.

Jednak majac juz swiadomosc powyzszego mozna uzywac slowa nadzieja bezpiecznie:)

 

Warto przy tym pamietac, ze nadzieja odbiera nam moc sprawcza...powierza nasz los w rece innych. Tracimy wtedy wiare w to, ze sami mozemy cos zmienic stajac sie niejako biernym lecz probujacym byc optymistycznym swiadkiem wydarzen.

Byc moze zdajesz sobie z tego sprawe i jest luz...:)

Sam rozwoj napiecia w tym filmie zblizony jest do bzykania..rosnie duza czerwona, agresywna energia meska..zlo, pieklo, diabel i inne takie;) a potem rozladowujesz to zielenia i zmiana kierunku i dalej pozwalasz widzom na refleksje, czyli dla niektorych tzw papierosa z rozmowa po seksie hehe

 

Ta animacja z aspektu technicznego moze byc odbierana zle tutaj, dlatego warto pokazywac ja bardziej laikom, ktorzy wchlona tresc bardziej naturalnie, jesli nie zasna po drodze, bo wiesz, ze teraz malo kto znosi takie tempo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Apropos samej tresci. Bardzo rozne jest pojmowanie nadziei i warto byc czujnym.

Papiez zapewne mial na mysli wiare mowiac o nadziei. Wiara moze dotyczyc terazniejszosci

np "Wierze, ze wychodzi mi ladny obraz";)...a "Mam nadzieje, ze wychodzi mi ladny obraz"

To drugie automatycznie rodzi odczucie watpliwosci, a poza tym uzywane jest w odniesieniu do czasu przyszlego, a wiec czegos co nie istnieje wiec nie moze sie spelnic.

Jednak majac juz swiadomosc powyzszego mozna uzywac slowa nadzieja bezpiecznie:)

 

Warto przy tym pamietac, ze nadzieja odbiera nam moc sprawcza...powierza nasz los w rece innych. Tracimy wtedy wiare w to, ze sami mozemy cos zmienic stajac sie niejako biernym lecz probujacym byc optymistycznym swiadkiem wydarzen.

Byc moze zdajesz sobie z tego sprawe i jest luz...:)

 

Amen......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności