Jump to content

astrologos

Members
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About astrologos

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Poznań
 1. Tylko dodam, ze nie każda siatka "przeżywa" freeze. Chyba musiałbym zagęścić siatkę innym sposobem.
 2. Dzięki, nie wiem,czy KS2 ma tę opcję. Freeze działa ale niestety rozp.... mi siatkę;) Może ktoś zna inny sposób? pozdr.
 3. Hello, właśnie mam ten mały problem, gdzie ta opcja do wyboru - nadanie stałego SubD, bo eksportuje oczywiście z wciśniętym TAB;) pozdr.
 4. Witam, mam pytanie, wie ktoś, jak zaimportować obiekt z modo do keyshot 2 np. [obj] aby nie tracił sub D? Problem tyczy się chyba w ogóle importu/exportu .obj do wszystkich aplikacji? pozdr.
 5. heheh, a nie widzisz różnicy w nasyceniu i kontraście? Tylko to chcę skorygować./ o ile to możliwe/ ps. Dzięki! Uwolniliście mnie jednak od traumy...;) piweczka
 6. OK, ale gdzie mam przypisać szopowi "standard" wyświetlania - w programie?Czy windowsie? W szopie mam Adobe 1998 tak samo ustawiłem pod windowsem w zarządzaniu kolorem dla monitora. W win7 w profilach wybrałem gdzie się da "fotografia". pozdro p.s dodaję ilustrację, jak widać chodzi o nóżki a więc sprawa poważna ;)
 7. Dzięki. Ustawiłem sobie poprawny profil, ale problem jest w czymś innym - saturacja i kontrast, w Photoshopie mam żywsze, głębsze kolory i kontrast, poza szopem tracę zarówno kolor i kontrast. W panelu sterowania Nvidia moge sobie iprzełączyć na use Nvidia settings i podbić wszystko ale równocześnie dzieje sie to w szopie , czyli wtedy na pulpice ok a w szopie przepalone hehe;) pozdro
 8. Pytanie o "rzeczywiste" tyczyło się: jak będzie wyświetlane zdjęcie na innym komputerze/ w sieci itd. Czyli , który profil jest bardziej obiektywny. pozdro
 9. Witam, Mam pytanie, mam większą saturację kolorów i kontrast, w Photoshopie, niż w przeglądarkach zdjęć, czy na pulpicie. Skąd bierze się ta różnica i które kolory są "rzeczywiste"? pozdrawiam
 10. Więcej nie rozjaśniam. Plasti mi zasugerował, że może mam zbyt jasny profil monitora.Wezmę to pod uwagę w następnej pracy.Dzięki i si ju!
 11. No tu jest pewien problem, zobacz na szybę sklepu. To okolice południa w mieście - albo głębokie cienie, albo niezwykła jasność;) Preferuję low - key;) Druga ważna sprawa, to stosunkowo słaba jakość tła /zdjęcie zrobione kompaktem/ i nie ma mowy o podbijaniu jasności, nasycenia czy kontrastu;) Co do materiałów i ogólnie - nie jestem pro, i ciesze się, że overall jest na tyle dobry aby przypadkowy rozmówca nie zauważył, że to CG;) Rozpatrujmy to na poziomie amatorskim, do wczoraj nie wiedziałem co to mapa falloff;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy