Skocz do zawartości

Silver Award: Mitsubishi ASX


Rekomendowane odpowiedzi

2_2010-08-27-173735_g.jpg

 

Tym razem padlo na Mitsubishi ASX, model powstal parenascie tygodni temu, w ostatnich dniach znalazlem w koncu czas by go dopiescic:) Owoc kilkudniowej pracy ponizej:)

Dzieki dla podpowiadaczy w dziale WIP:)

 

 

wersja z deska surfingowa:)

 

http://img132.imageshack.us/img132/8433/mitsubishiasxfinalb.jpg

 

high res 2800x1867

 

http://img840.imageshack.us/img840/8382/mitsubishiasxfinalhigh.jpg

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

malowanie

 

...może jakieś ciekawe wyróżniło by to spośród setek podobnie zwyczajnych renderów wozów. technicznie rzecz biorąc, chylę nisko czoło, ale pomysłowością na przedstawienie modelu toś się nie popisał w moim odczuciu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki offroad i w związku z tym mógłbyś kiedyś pokusić się o domodelowanie skórzanej osłony na maskę i zderzak:)

mycorolla003vq1.jpg

Przy dobrym modelingu i shaderze efekt może być ciekawy:)

 

Edit: Chyba jednak coś Ci się popsuło:)

bugxj.jpg

Pozdr

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMiklas - a gdzie ja pisalem ze to ma byc mega pomyslowe przedstawienie auta? szlifuje warsztat techniczny i na tym mi zalezalo, by pokazac auto typowo studyjnie.

 

Touch - moglbys rozwinac? bo nie wiem co jest popsutego w odbiciu lusterka w karoserii...

 

Trosiek -niekoniecznie, moga byc matowe moga byc lakierowane - opcji multum, ja wybralem kombinacje mi pasujaca:) ponizej foto...

 

Lukii - nieldugo pokaze wiecej:)

 

 

Mitsubishi_RVR_foto0_3710974.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja pisalem ze to ma byc mega pomyslowe przedstawienie auta?

 

Nigdzie, po prostu napisałem, jakie było moje pierwsze odczucie - 'kolejny render z cyklu fotorealistyczny samochód w studiu i nic poza tym, nic nowego'. Ale skoro założenie takie miało być (w sensie - szlifowanie warsztatu od strony technicznej) to się już nie czepiam. ;)

 

Ale z kolei wersja z deską mnie nakierowała (to akurat trudno mi podpiąć pod rozwijanie techniki, bo przecież zrobić deskę dużo wysiłku nie kosztuje, wiec pewnie miał to być jakiś element odróżniający od wspomnianych 'kolejnych, takich samych renderów samochodu'), że miało być trochę ciekawiej 'niż zwykle', stąd moja sugestia jakiegoś ciekawszego przedstawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko rozumiem Twoj punkt widzenia;) wersja z deska miala byc lekka odskocznia od standardu, w innym watku kolega Przybys pokazal ciekawa koncepcje, jednak nie chcialem pozbywac sie bocznych refleksow stad tylko deska na dachu. Ponizej clay'e:

 

mitsubishiasxwhite1.jpg

 

mitsubishiasxwhite2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huale768

wg mnie robisz najlepsze fury od a do z. gratulacje dzieki za mile komenty Blomb - musisz ustawic 32bity w shopie i zaczac malowac jasnymi brushami , pobaw sie chwile (zmieniajac np ekspozycje kolorku na +1 +4 itd.), a mysle ze poczujesz na czym to polega.wg mnie robisz najlepsze fury od a do z. gratulacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności