Jump to content

Siadly

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Siadly

 • Rank
  Member
 1. Ała. Materialy wnętrza nawet mi się podobaja (choć sam model wnetrza rozmija sie z realem), ale to o czym pisaliśmy w temacie WIP. Przód totalnie nie przypomina Imprezy, jest spłaszczony. Kształt tyłu też leży (tylny zderzak i może tylny błotnik). Szkoda, bo wszystko naprawdę bardzo ładne i równe, ale szczególnie przód dla mnie dyskwalifikuje całą pracę.
 2. Zjadłem na tym modelu zęby, próbując odwzorować kształty (szczególnie przodu i mimo to nadal u siebie widze błędy). I niestety u Ciebie widzę dużo elementów do poprawy. Najważniejszym jest przedni pas, bo narazie nie przypomina to Imprezy. Ja juz swoich bazgrołów nie będę wrzucał bo to co najważniejsze zostało juz wytknięte. Masz świetne tempo i myślę, że jak poświęcisz trochę czasu na poprawę kształtów, to ten model może być bardzo ładny. Good luck!
 3. A więc update. Auto będzie przygotowane do imprez typu TimeAttack. Będzie kilka modów, mam nadzieję, że wyjdzie ładnie.
 4. I dlaczego piszesz, że robisz evo 7, gdy zderzak jest od 8 (na dodatek zdeformowany).
 5. A co tam, wrzucę tu to. Postanowiłem wrócić do modelowania "dla siebie", jak za starych dobrych czasów, kiedy każdy detal cieszył. Nie byłbym sobą gdyby auto które modeluję nie było turbo-czteropędne :) Dokładka z FQ400:
 6. Gratuluję zwycięzcy. Spóźniłem się na głosowanie ale widze, że nic bym nie zmienił. Sam miałem fajny pomysł (i realny) na tę bitwę, ale niestety odwlekałem prace do poniedziałku, a w poniedziałek zostałem skutecznie przywiązany do łóżka (niestety, nie przez topmodelkę nimfomankę, a przez gorączkę...). No nic, może w następnej :)
 7. Może i cośpoprawiłeś, ale za słabo. Te paski nie zaczynają się w miejscu łączenia maski z błotnikiem tak jak jest to u ciebie. Całe światła tez za wąskie są, a tą przegrodę w zderzaku powinieneś jeszcze zdecydowanie przesunąć do przodu (jej dolne zakonczenie, spojrz na fote). Jeżeli mówisz ze szpica i przetłoczenie jest, to odczepiam się od tego. Wiem, może się i czepiam, ale coś tam wspomniałeś o perfekcji :)
 8. A więc ogólnie jest dużo błędów w odwzorowaniu. Jako, że 1 rysunek mowi wiecej niz 1000 słów, przygotowałem takowy. Pomaranczowe linie - tak jest u Ciebie, zielonawe linie - tak powinno być. A i zapomnialem ze ten "lekki dzób" jest takze na masce. Nie na wszystkich fotach to widac, ale na niektorych i owszem :) No i dołączona fotka, żebyś załapał o co mi chodzi :) EDIT: I jeszcze teraz zauwazylem: w reflektorach te poziome przetłoczenia, masz za długie. Powinny się zaczynac bardziej na zewwnatrz (porównaj miejsce w ktorym się zaczynają z rowkiem między maską a błotnikiem).
 9. Głos ode mnie na F/X, bo dobrze marszczy.
 10. Monotematycznie tu :D Taki wieczorny speed, czasu na poprawy błędów nie było ;) EDIT, siatka:
 11. Tak właśnie. Kolejny kamikadze. Postanowiłem zmienić lay na swojej stronie. Do głowy wszedł mi bardzo motyw z białym tłem i czarnymi "bazgrołami" + jakiś tam kolorek. Trochę nie mam koncepcji jak to wszystko zrobić, ale bardzo mi zależy na tym stylu. Na razie zmodziłem takie coś: Proszę o rady, inspiracje, bluzgi ;)
 12. Brazniew, tak myślałem, że nie obejdzie się bez obrazka, bo takie tłumaczenie "na gębę" nie jest zbyt wiele warte :) Tutaj zaznaczyłem linie jak to mniej więcej widzę i foto dla porówania.
 13. Trochę się czepiam, ale linia górna przednich świateł jest chyba zła. Jest ona patrząc od góry chyba zbyt zaokrąglona i wyciagnieta w strone przodu i przez to patrząc z perspektywy światła wyglądają na zbyt cienkie, takie jakby z lekkim badlookiem :)
 14. Ja tu widzę taki mix nissanów S13 i S15. No ogolnie na małym zlocie tuningowym może byś zrobił nim furorę. Na salonie samochodowym już nie koniecznie ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy