Jump to content

[Współpraca/Pomoc] Szukam grafika do gry


JAWS

Recommended Posts

111111uq2.jpg

 

Witam

 

od kilku miesięcy zajmuje się tworzeniem internetowej gry o nazwie Polyhedron, co znaczy Wielościan. Akcja gry rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w drugiej połowie 22-ego wieku. Gracz staje na czele 1 z dwóch cywilizacji dostępnych w grze. Pierwsza cywilizacja jest to cywilizacja ludzi - taka jak nasza, w ich skład wchodzą najróżniejsze jednostki piechoty takie jak komandosi, dragoni uzbrojeni w miotacze ognia, sanitariusze i grenadierzy. Oprócz jednostek piechoty dostępne są roboty(grizzly z kołowrotkami laserowymi i temidia - olbrzymi robot na 4 nogach, posiadający potężną broń dziesiątkującą oddziały wroga). Oczywiście w każdej walce niezastąpione są pojazdy - na ich czele wyróżnia się czołg hades najlepiej sprawdzający się w porządkowaniu linii wrogich jednostek.

 

Nawije - jest to druga cywilizacja w grze, powstała w oparciu o mikroorganizmy, które rozwineły się do tego stopnia, że zawładneły kosmicznymi stworzeniami. Nawije mimo iż są zwierzętami nie są bezbronne w grze. Grając nimi gracz może sterować dwunogami, wielonogami i pełzaczami. Każda z tych grup posiada kilka rodzajów wszelkiego rodzaju robactwa takich jak karakul(olbrzymi pająk uzbrojony w pajęczynę do atakowania samolotów), jamokwasy(ich ulubionym zajęciem jest pluć kwasem na wrogie jednostki), skorpiony, miazgarule(posiadają wielometrowe macki, które służą im jako bicze do chłostania), kraken(olbrzymi robak, którego aby móc mutować trzeba najpierw ewoluować na drzewku postępu).

 

Gra, którą tworzę jest już zrobiona i grają w nią ludzie. Jednak to, że jest już zrobiona nie oznacza, że to jest koniec nowości w grze - gra jest cały czas rozwijana - aktualnie zajmuje się przeróbką całego kodu po to aby generowała mniejszy transfer, przy okazji nowej wersji chce wrzucić kilka nowości takich jak np. roje meteorytów i pobieranie próbek z innych planet.

 

Kogo szukam ?

 

Szukam osoby z wyobraźnią, która przygotowałaby autorskie obrazki niedużych rozmiarów do gry np. do takiego opisu:

 

Cywilizacja: Ludzie

Jednostka typu: Robot

Nazwa: Grizzly

Opis: Średnia maszyna krocząca, obsługiwana jest przez 4 ludzi, uzbrojona w kołowrotki laserowe jest zmorą lekkich jednostek.

 

lub takiego:

 

Cywilizacja: Nawije

Jednostka typu: Pełzacz

Nazwa: Jamokwas

Opis:Ulubionym zajęciem Jamokawsów jest plucie kwasem na wrogie jednostki. Jamokwasy posiadają olbrzymi układ spluwawczy pozwalający wypluć slinę kwasu mogącą dolecieć do pojazdu latajacego.

 

lub np. dla loga korporacji dostępnej w grze.

 

Co mogę zaoferować w zamian ?

 

Niestety nie mogę zaoferować pieniędzy, serwer znajduje się na hostingu, który sam utrzymuje. Serwer ma swoje ograniczenia, co zatym idzie w miarę wzrostu liczby graczy ten serwer trzeba będzie zmienić.

 

Oferuje zatem:

* na stronie głównej z grą zostanie utworzony link o nazwie Autorzy, osoba, która pomoże przy projekcie będzie miała tam swój wpis z możliwym zdjęciem, stroną www

* być może stworzenie grafiki może pomóc przyszłemu zleceniodawcy/pracodawcy wybór właśnie tej osoby, bo chociażby zobaczy, że gra jest ciekawa i grę gra sporo osób, wiec warto powierzyć tej osobie

* będziesz mógł/ła zmierzyć się wyzwaniem zrobienia grafik

* twoje grafiki będą podziwiane przez wielu graczy - nie będą leżeć, gdzieś w mało odwiedznych miejscach

* będzie można wpisać sobie do portfolio, udział w tworzeniu tego projektu

* specjalny stopień z kolorem na naszym forum

* będzie można pokazać swoim dzieciom, grafiki jakie to się robiło kiedyś :)

 

Adres gry: http://polyhedron.aspnet.pl/

 

Jeżeli chciałbyś pomóc napisz: never-aftero2pl

GG: 1071895

Edited by JAWS
Link to comment
Share on other sites

Witam

 

jakiś czas temu została wgrana nowa wersja gry,

poniżej umieszczam przykładowe zdjęcia z gry:

 

Zakładka Kolonia planetarna - widok na budynki typu Nauka:

 

http://img219.imageshack.us/img219/2695/koloniahe6.png

 

Zakładka galaktyka:

 

http://img232.imageshack.us/img232/6982/galbe5.png

 

Zakładka układ słoneczny:

 

http://img232.imageshack.us/img232/4239/ssww2.png

 

Zakładka Planeta:

 

http://img233.imageshack.us/img233/2756/planetmax0.png

 

Zakładka Imperium:

 

http://img232.imageshack.us/img232/6749/imperiumlg3.png

 

Więcej zdjęć w galerii z grą:

 

http://polyhedron.aspnet.pl/gallery.aspx

 

Propozycja jest nadal aktualna,

w przyszłości, gdyby gra osiągnęła sukces można by wprowadzić konto premium i oczywiście można by się podzielić zyskiem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy