Skocz do zawartości

Pojazd 3d: YAK-7(wczesna wersja9)


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1)(Duzo roboty) Wymodeluj lotniskowiec w doku

Lotniskowiec...lol, Rosjanie nie mieli wtedy jeszcze lotniskowców, przynajmniej ja nie słyszałem o żadnym :)

Co do sceny, scena ataku z powietrza to świetny pomysł, ale moim zdaniem mniej roboty Miałbyś modelując tylko niemieckiego Bf-109 E lub F i skomponowac jak Jaczka rozrywa pod wplywem niemieckich pocisków :P Ale jesli dalej Obstajesz przy ataku z powietrza, to widziałbym to jako nalot stukasów na radzieckie lotnisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos masz slabe informacje rosjanie pierwszy lotniskowiec wybudowali w 1894r tyle ze ten byl do balooonow, a w 1909 postanowiono wybudowac lotniskowce do startu poziomego, projekt zostal skonczony ale wybuchla rewolucja i plany na budowe w leb wziely, pozniej byl 37r zaczeto budowac wtedy dwa lekkie lotniskowce, prawdowpodobie skonczone w 42. Wszyscy znamy ruskich i wiemy ze naprade to niepowiedza co zrobili a co nie. Ale z niektorych zrodel wynika ze takowe lotniskowce plywaly po morzach w drugiej wojnie swiatowej, Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor jesli chodzi o ten lotniskowiec, bo to byly jedeynie moje domysły, gdyż raczej o marynarce a szczegolnie rosyjskiej niewiele wiem :). W każdym razie, moim zdaniem, lotniskowiec to chybiony pomysł (chcoiażby z powodu, ze nie pasuje on wogole do koncepcji frontu wschodniego) gdyż większośc walk na froncie wschodnim toczyla sie na lądzie i w powietrzu, oczywiscie walki na morzu tez były ale nie na taka skale jak na innych forntach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie jezeli chodzi o te fronty, myslalem ze to doda troche tego czegos. Ale w miedzyczsie wymyslilem jeszcze jeden pomysl: Obrona stallingradu, zburzone budynki duzo kurzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni update Yaka 7

Za porada znajomego modelarza poprawilem

1.mniej odpadajacej farby na metalowym kadlyubie

2.inny podklad w miejscu fuszczenia farby w elementach drewnianych

Co do sceny to biore sie za niemiecki samolkot a nastepnie polacze to w scene(moze dojda inne elementy i powstanie animka ale to jescze nic pewnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności