Skocz do zawartości

Scena 3D: Thief


ver-1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wip scenki prawie skonczej, chociaz niekoniecznie bo pod koniec czesto zaczynaja sie schody, tak wiec wiem ze rece i twarz do skonczenia i jakis tex tam narzucic, dodalbym pare listkow za oknem bo jakos lyso, zlikwidowal blik po lewej stronie okna, ale najwieksze problemy mam z kadrem i kompozycja elmentow, dobrze wyglada sama postac wykadrowana, najchetniej bym to wszytsko jakos scisnal,ale nie wiem do konca jak to ugrysc wiec oddaje pod wasza ocene. wszelkie sygestie odnosnie dodania jakis detali lub przemodelowania czegos colkowicie, lub zmienienia pozy, kadru, swiatla, koloru, materialu jak zawsze mile widziane. pozdro.

 

Aha, calosc miala bys troche malarska, wiec uwagi pod tym katem takze mile widziane

 

thief001rz4.jpg

Edytowane przez ver-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dym wyszedl ładny. Swoją droga jak go zrobiles?? Ale tak wlasciwie to skąd on sie wziął? Ubranie też swietnie wyszlo zwlaszcza buty. O rekach i twarzy sam wiesz. Material noza do poprawy. Ostrze nie powinno byc gladkie? chyba ze to zabytek;) Ciezko cos powiedziec bo miejscami jest ekstra a gdzieniegdzie straszny grain i wogole. Osobiscie obrocil bym glowe w jego prawo tak zeby byl wpatrzony w ofiare. A nie wzrok rozbiegany jakos. Szkoda ze nie moge bardziej pomoc bo pomysl fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dym mial byc gesta mgla zza okna, ktora wkrada sie wraz z wchodzacym zlodziejem i zagrozeniem, teraz nie mam pewnosci czy to widac :), material noza troche wygladze ale wyglada tak glownie z powodu grainu(nie chcialem za dlugo czekac na render podgladowy), z tym wzrokiem rzeczywiscie bardziej skupiony powinien byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa noga jest zbyt wyprostowana, nawet stopa, wygląda ja manekin. Materiał sztyletu wygląda jak dla mnie ok (wiadomo, szybki render), natomiast rękojeść błyszczy się jak psu jajca. To nie uchodzi, zwłaszcza złodziejowi, błyszczeć jak choinka ;) To co mu wisi między nogami jakoś tak dziwnie wisi, chyba zbyt regularnie.

Może tak trochę tego ciepłego światła na jego lewą stronę? Fajny kontrast by był. natomiast tą ścianę w tle mógłbyś przyciemnić mocno. Mógłbyś zamiast niej zrobić dalej ciemny korytarz. Zielone liście sugerują że mgła jest jednak rzadka, wybiel je bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrześDuro- Głowe zostawie w ta strone, bo winkiel ma po swojej lewej stronie,zza niego dochodzi swiatlo i rzuca cien na ziemi byc moze jego ofiary, ale ze wzrokiem masz racje, dodam mu troche skupienia na twarzy, mocnijeszy blik w oku i moze pochyle troche do przodu

 

Gomez-gest i ogolna postawa mi sie podaba, wyprostowana noga tez :) to ze stoi na palcach daje mu jakiejs lekkosci, teraz pomyslalem ze noge bym jeszcze bardziej wyciagnal(szalony:)) i dzwignal troche lokiec reki ktora wyciaga sztylet zeby bardzije podkreslic gest, noge moge wyciagnac poprzez przekrecenie nieznacznie miednicy. Bedzie troche bardziej teatralnie ale mysle ze w sam raz, nie chce przegiac;). Co do noza to to samo pomyslalem, ze dla zlodzieja swiecenie w ciemnosciach to conajmniej brak profesjonalizmu :) ale moze jest prozny i lubi blyskotki ;) niemniej zmiejsze odbicia ale zostawie bo te bliki tez mi sie podobaja, dodaja jakos zycia. Dobry pomysl z tym swiatlem na pewno je dodam. Juz widze jak moze wyciagnac bryle samego zlodzieja. Listki rozjasnie troche i zageszcze ta mgle za oknem. Moze tez rozjasnie przeswitujace szkielka. Co do sciany to korytarz mi nie pasuje, wole zeby wygladalo ze od razu ma sie gdzie przyczaic, niz wchodzic w otwarta przestrzen, i po za tym roboty nad rzezba szkoda ;)

 

Dzieki za wskazowki, sa pomocne i kaza mi przemyslec wszystko jeszcze raz :) jednak cigle dreczy mnie kadr, ...anybody? :)

Edytowane przez ver-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności