Skocz do zawartości

Kto wie jak 8500 na Fire Gl


Yelon

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem o przeróbkach ti 4200 na softquadro i zainteresowało mnie to.

Więc może ktoś pomoże mi przerobic mojego radeona 8500 128 mb na fire gl nie wiem chyba to jest na fire gl 8800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

słyszałem że aby przerobić 8500 na fire gl 8800 trzeba przygotować odpowiedznie drivery na firegl 8800 które instalują się bez problemu na 8500.

Mnie udało się zainstalować fire gl 8800 na 8500 ale tylko czyste drivery .Kiedy chce zainstalować control panel i oprogramowanie firegl for max3d pisze że nie znaleziono użądzenia fire gl.Więc w maxie nie zauważyłem róznicy.

 

Czy ktoś ma może przygotowane takie drivery które mógłbym zainstalować na moim 8500 128 mb i wkońcu działac przyzwoicie.

Bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktos udostępnił takie drivery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to Kris tam nie wiele wytlumaczyl a podmiana dll to nie jest wyjscie bo firegl control panel dalej nie da sie zainstalowac !

 

dirty napisal \"hey, nie chce sie mi tlumaczyc po kolei ...\"

 

moze jednak zechcialbys wytlumaczyc jak zainstalowac control panel i sterownik do maxa. nie kazdy zna rosyjski a jezeli faktycznie wiesz co i jak to po twoich wyjasnieniach nie bedzie wiecej takich pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten temat myślałem o tym że na prawdę iwle osób chciałoby przerobić swe radeony 8500 na firegl, ale nie wie jak.Sam przesiedziałem na prawdę dużo przed internetem i mało mi to pomogło . jest to stary temat i mało gdzie można o tym przeczytać a na pewno właśnie po rosyjsku lub japońsku.Na 100% jest ktoś kto ma takie drivery .Może umieściłby tylko same pliki pozmieniane i powiedział gdzie je wgrać do pakietu driverów i po kłopocie. I na jakiś czs temat będzie znowu zamknięty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelon a znasz dobrze angielski? bo od rana przeszukuje forum rage3d i tam jest w pieruny opisow jak niby przemodowac radka.

 

ten link jest najobszerniejszy i z tego co mi sie udalo wyczytac to o ile sam sterownik firegla 8800 - 8700 mozna bez bolu zainstalowac to zeby wgrac firegl panel i sterownik do maxa to trzeba pogrzebac juz w samych dll-ach. niesty moj angielski nie pozwala mi w pelni zrozumiec co i jak.

 

 

http://www.rage3d.com/board/showthread.php?s=9db657a407d660f82ae87d015a0543f5&threadid=33645058&highlight=firegl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z angielskim nie będzie problemu tylko czy to co tam piszą uda się zrobić.Zajmę się tym przez jakiś czas może coś z tego wyjdzie, wtedy dam znak.

 

\"Ale nadal jęśli ktoś wie więcej i już swoją karte przerobił to zapraszamy do rozmowy\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności