Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 6


xMark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm tak se mysle i mysle i chyba sprobuje zrobic tuning tego BMW. zobaczymy jak wyjdzie jak tylko bede mogl sciagnac jakies referki. narazie limit przekroczony :( i strony laduja sie poooooo wooooooolutku a obrazki prawie wcale :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tego się obawiałem ... przeważnie psuje całą siatkę, jeśli jest bardziej skomplikowana. Chyba się będzie trzeba za NURBS\'y wziąść. Jak patrzę na to co Bzyku robi to aż się chce za Rhino zabrać.:-). Ale twój model wygląda rewelka ... pracuj dalej, bacznie obserwuje :))

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vision3d swoje ferrari splineami robił ;)

 

Skilo \"uzywaj jak wiesz jak to uzyc\" niestety to niedziała przy booleanach niema na nie sposobu :)

może dlatego że nierozwijają ich chyba do maxa 3 :)

 

Xmark pracuj pracuj bo model jest taki sobie narazie jest nierówno w kilku miejscach

a felga hmm skomplikowana do modelowania to ona niejest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem sikham ale to byla pierwsza felga jaka robilem i teraz wiem ze niepotrzebnie booleana uzylem no ale czlowiek uczy sie na bledach.

ps. macie jakies pomysly jaki zderzak zrobic do tuningowej wersji?? za wszelkie zdjecia bylbym wdzieczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym to ja robił ten samochód (modelował w 3dsmax) pokusiłbym sie chyba o zmiane pewnych kształtów - przednie światła i tylna klapa

gdyby nie te elemanty nawet fajny wozik z tego bmw :> widać ze projektant był zakochany bo inspirował sie na oczach kobiety szkicując przednie swiatła :| ( niewyszło to na dobre ) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności