Skocz do zawartości

FumeFX PROBLEM


ogien88

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM...

Moj problem polega na tym ...

zrobilem animacje w real flow ... wrzucilem ja do Maxa.. dodalem do tego FumeFX .. i dalej .. po normalnym zrenderowaniu mam obrazek taki jak powinien byc ... gdy chce .. stworzyc film .. biorac "make Preview" w fumeFX .. nie pokazuje mesha animacji realflow ... czyli danego przedmiotu .. i jest pogorszona jakosc .. zupelnie nie taka jak na renderu ..

Czy mogl bym prosic .. by ktos mi wytlumaczyl jak krok po kroku ... wyeksportowac caly film by bylo widac wszystko i w takiej jakosci jak na renderze .. a najlepiej wyeksportowac to w pojedynczych plikach .. bo chcial bym to potem wrzucic do flasha ... chyba ze macie lepszy pomysl jaki sposob by lepiej chodzil w flashu ..... prosze o pomoc .. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Preview we Fumie renderuje Ci tylko efekt Fuma. Nawet światła nie bierze pod uwagę. Jakość możesz sobie zwiększyć/zmniejszyć w oknie preview w zakładce Quality (jak z resztą nie trudno się domyślić ;) ).

 

Także musisz każdą klatkę wyrenderować nie z preview (bo to tylko jak sama nazwa mówi podgląd) ale normalnie wciskając F9. Podstawy renderowania są bodajże w FAQ na forum i w tym jak do pojedynczych klatek renderować.

 

A do flasha lepiej zembedować .flv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam inny problem dotyczący pamięci w FumeFx czy też samym max'ie.

 

Posiadam Viste 32, 4gb ramu (3,4 widzialne) oraz Quad'a do tego. Symulacje w Fume jeśli przekraczają ilość pamięci ponad 700 mb to jest równo znacznie z wywaleniem się max'a. Jak sprawdzałem statystyki z monitora zasobów to max zjadał nie więcej niż 1,2gb no i miał jeszcze koło 1,5-2,5 gb wolnego. Jest jakiś sposób by wykorzystywał ten wolny ram tak jak powinien to robić? Pomijam fakt, że w ogóle nie korzysta z dysków a może.

 

Pozdrawiam,

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności