Skocz do zawartości

backburner i zmapowany dysk


flopy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moje pytanie jest takie, jak zmusić Backburnera zainstalowanego jako windowsowa usługa żeby "widział" dyski sieciowe i miał do nich dostęp?

 

Kiedy soft jest uruchomiony w wersji okienkowej z konta które ma dostęp do danego zasobu w sieci to działa wyśmienicie, jeśli jest zainstalowany jako service to wywala błąd, że nie może znaleźć ścieżki do outputu.

 

Dodam, że przestudiowałem rozdział o instalacji serwera jako usługi Windows i opcja podania loginu i hasła użytkownika we właściwościach Usługi nie przynosi rezultatu.

 

Jakieś sugestie? ;-)

 

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli twój komputer z farmy ma prawidłowo skonfigurowany dysk sieciowy to wszystko jest ok. Właściwie dysk sieciowy to do tekstur jest potrzebny. Sam backburener widzi serwer jak masz poprostu poprawnie działającą sieć.

Ja też miałem trochę z tym kłopotu ale w końcu wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

nie wiem czy o to Ci , chodzi, ale spotkalem sie z takim erroem, ze przy restarcie serwera z ktorego mam brany mapowany dysk, to poszczegolne jednostki nie widzialy sciezki. I to pomimo, ze juz bylo wszystko podlaczone.

Glupie to troche jest, ale wystarczylo w "moj komputer" wejsc na dysk sieciowy, i juz w farmie wszystko dzialalo.

pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

akurat w nocy znowu mialem taka sytuacje. wysypywal sie render z komunikate mze otput jest niemozliwy. Wystarszylo wejsc na sieciowy dysk i sie wszystkie polaczenia juz uaktualnily. Pewnie mozna ustawic jakies automatyczne nazwiazywanie polaczen co jakis czas - ale nie wiem jak i gdzie.

Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

 

Nie dzięki, nie chcę przyłączyć się do farmy.

 

Kurcze, ciągle nie mogę sobie z tym poradzić, ale jak coś wymyślę to się podzielę informacjami. :)

 

U mnie otworzenie mapowanego dysku nie zmienia sytuacji z outputem, ciągle jest ten sam błąd mimo, że z dyskiem sieciowym wszystko jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzeniek

siema

ja mam tez pewien problem z tym, tzn... mam zmapowany dysk sieciowy na glownym kompie, i widze go z kompa farmy, ale jak wlacze render sieciowy to wszystkie pliki zapisuja mi sie na farmie a nie na glownym kompie.

wiecie co moze byc nie tak?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności