Skocz do zawartości

Wings 3d 0.99.06


marcin wuu

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że tempo rozwoju wings3d znacznie przyspieszyło - kolejny release, tym razem zmian niewiele ale za to bardzo istotnych. Mówię o tweaku który przeszedł prawdziwą rewolucję - w skrócie chodzi o to że teraz z poziomu tweaka można wywołać każdą inną funkcję wingsów - właściwie jedyna różnica między tweakiem a normalnym trybem jest taka że w tweaku aby zaznaczać elementy trzeba trzymać ctrl. Ta zmiana pociągnęła za sobą kilka innych, między innymi zmianę skrótów klawiszowych do slide slide&collapse i relax w tweaku.

 

Lista zmiantutaj

do pobrania stąd

Wszyscy którzy trzymają się tak zwanych stable releasów - naprawdę warto spróbować, choćby ze względu na ten tweak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

w skrócie chodzi o to że teraz z poziomu tweaka można wywołać każdą inną funkcję wingsów

Wypróbowałam, i mam pytanie, bo nie doszłam do tego.

Czy teraz z poziomu tweaka da się np. obracać lub skalować z aktywnym tym takim niebieskim magnesem? Bo z tego co widzę, kręcić i skalować da się co prawda w tweak mode, ale bez magnesu, a z magnesem działa tylko przesuwanie. Czy może coś przeoczyłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - niebieski magnet póki co działa tylko z przesuwaniem. Ale optigon już przyjął taki wariant jako feature request więc być może niedługo będzie to działać także do obrotu i skalowania.

Do wszytskich operacji z poziomu tweaka można w tej chwili używać standardowego magneta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności