Skocz do zawartości

SCENA 3D: Biblioteka


saygon

Rekomendowane odpowiedzi

MareG - polki moze bede modyfikowal, bo jakjuz wskazaltiger to troche odstaja i maloszczegolow. jeeli masz ochote to chetnie zobacze twojprojekt, nieprzebuduje ichw calosci bo tobyloby samobojstwo, ale chetnie zbacze jak to inni widza. a co do ostatniego rendeu to przyznam sie ze mnie tez zaskoczyl bo nie wdzialem caloscijuz dawno(a i kolumny sa jednak puste w srodku) chyba lepiej tak wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm napewno sie napracowales nie ma co. Ale jakos nie widze tego w takiej postaci jak jest. Teraz jest czyste i przez to wyglada jak plastik i przez to wyglada ... niemilo. I samo ulozenie tego wszystkiego IMHO nie pasuje.

 

Mimo wszytko jedna kosciotrupki sa fajowskie i one naprawde rzadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh! Sesja się skończyła i nareszcie jest czas, aby trochę pokrytykować ;) Robię więc to, co Ci obiecałem.

Nie wiem, czy pamiętasz, ale kiedyś już stwierdziłenm, że widzę w pracy niebezpieczny brak zamysłu całości, co wychodzi pozniej przy projekcie. Dużo się przy tym napracowałeś i niektórych rzeczy niestety nie cofniesdz, chyba że masz ochotę zaczynać od początku;) Jednak wyciągnij z tego wniosek na przyszłość, powinieneś się dużo nauczyć na tej bibliotece i tak zapewne jest. I podstawowy wniosek jaki powinieneś wyciągnąć (wybacz, że sie powtarzam) to, szkice...szkice, szkice! Dużo szkiców! Tylko w ten sposób można rozsądnie opracować całość. Wiem, że nie jesteś przekonany do kreślenia ołówkiem na papierze (a szkoda), ale szkic może być też wirtualny! Możesz poustawiać sobie same boksy i wtedy dobrać proporcje i zaprojektować całość. Wybacz jeśli już to piasłem, ale nie mam czasu na czytanie całogo threadu. A po za tym \"nigdy zadość przypominania\" ;) A skupaijąc się już na konkretych rzeczach, to:

 

1) Polki są za duże w stosunku do całości, jak mniemam chciałeś, aby całość wyglądała monumentalnie, a te poleczki zdecydowanie monumentalnosci ujmują.

 

2) znowu polki - one same tez nie wygladaja wbyt okazale, myśle że brakuje jeszcze (co najmniej) jednej polki na górze, ktora zamykala by calosc, teraz to sie wszystko \"wali\" a mnichowie wyglądają tak dziwnie wysocy, oni wręcz sterczą.

 

3) uwazaj, aby nie przesadzić z tymi szkielecikami, bo to może popsuć efekt i zamiast mrocznie zrobi się śmiesznie - nie jestem przekonany co do tych ukrzyzowanych kosciotrupow. Moze warto zroznicować kompozycje, wprowadzjąc gdzieniegdzie zupełnie surowe, architektoniczne formy?

 

4) po co jest ta polka dookola, za ukrzyzowanymi? Nie wydaje ci sie ze ona tez odbiera monumentalnoć. Bo ja mam takie wrazenie, ale moze sie myle

 

To tyle narazie, z mojej strony.

Jak zwykle zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ominal mnie ostatni update wiec skomentuje go teraz. Praca coraz bardziej wysmienita. Przyczepic sie musze do smoka. Przednia lapa ktora jest nizej opiera sie o kilka kosciotrupow. IMO: wyglada to dosc nienaturalnie. Sproboj sie o cos oprzec ukladajac reke jak ta w Twojej scenie. Trzeba wygiac nadgarstek, nawet mozna sprobowac kat wiekszy niz 90 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności