Skocz do zawartości

Teczka 2D: Szymi


Szymi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Przygodę z Tabletem zacząłem niedawno jakiś miesiąc temu i myślę że warto było by się pochwalić swoimi wypocinami. Oczywiście zależny mi na waszych radach i brutalnej krytyce.

 

Ardor_by_Symek_Carodziej.png

 

Dorn_by_Symek_Carodziej.jpg

 

Samolot_by_Symek_Carodziej.jpg

 

i kilka zanim zakupiłem to fantastyczne urządzenie

 

thinking_by_Symek_Carodziej.jpg

 

ahjoo_by_Symek_Carodziej.jpg

 

arrrrrr_by_Symek_Carodziej.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie poczynasz sobie z kolorkami w tym ostatnim...:) ale niestety straszliwie zmasakrowales perspektywe w tym obrazku z zameczkiem!!!! calosc budynku jest widziana z perspektywy czlowieka (czyli zasadniczo od dolu), a wiezyczki narysowales widziane zdecydowanie z gory... i ten blad, moim zdaniem, chyba najdobitniej oddaje wrazenie jakie daje calosc Twojej tu tworczosci- widac bardzo duzy potencjal (szczegolnie w tym ostatnim i w niektorych olowkach...), ale jednoczesnie widac, ze (momentami bolesnie) brakuje Ci podstawowej wiedzy...:(

wydaje mi sie, ze powinienes poswiecic jakis czas na poszukiwania zrodel tej wiedzy typu internet (jakies moze filmy Gnomona czy inne tutoriale), ksiazki (choc w niektorych pisza niemilosierne bzdury;]) itp. itd. poza tym sprawy oczywiste, o ktorych juz pisal Coyote- cwicz z natury. ustawiaj sobie proste kompozycje z podstawowych bryl i cwicz perspektywe, cieniowanie bryl, kolor itp... staraj sie zrozumiec czemu jest tak, a nie inaczej....:) bla bla bla :]

wydaje mi sie, ze jesli temu poswiecisz odpowiednia uwage to calkiem niedlugo zobaczysz bardzo pozytywne tego efekty. i wiem, ze to jest nudne i pewnie rwiesz sie do bradziej zaawansowanych i skomplikowanych rzeczy, ale jesli bedziesz robil swietne technicznie rysunki, w ktorych beda takie babole jak np. te wiezyczki to nikt nie bedzie patrzyl na nic innego niz te bledy wlasnie... i cala robota na marne..;)

i na koniec tego brutalnego jak sam prosiles elaboratu dorzuce do uwagi Coyote'a kolejna tradycyjna rade dla nowego;)- nie uzywaj czystej czerni (oczy i brwi jeta li)

 

pozdrowki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności