Skocz do zawartości

Pepper Moods by Voody


voody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pepper Project zapoczątkowany przez Artgerma na serwisie deviantart

Świetny projekt , łączący style i ludzi z całego świata ( nie to bynajmniej nie jest reklama tylko wytłumaczenie :P). A oto moja odsłona Panny Pepper

Mieszanka różnych styli , mam nadzieje,że sie podoba ;)

 

a tu link do troche wiekszej pepperki:

Pepper Moods II

 

 

pepper-project3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Słowo Pepper z nazwy tematu wydało mi się strasznie znajome ; p.

Zaczołem oglądać i schodząc powoli w dół było coraz lepiej... aż doszło do stóp :P może popracuj troche nad nimi bo coś w nich jest nie tak (porównaj prawą do lewej), albo załóż jej buty ;).

 

Chociaż dla mnie i tak istnieje tylko jedna panna Pepper to twoja zalicza się do tych lepszych

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z niestety , w tej pracy jest więcej mnie niż ci się wydaje. Ten projekt polega na tym , żeby zachowując podstawowe elementy stworzyć własną interpretacje Pepperki. Te elementy to słuchawki , czarno-niebieskie włosy i czerwony strój. Mówiąc tak , albo nie wiesz na czym polega projekt "Pepper" albo wszystkim fanartom stworzonym dla Artgerma i jego projektu moża przypisać minus za brak pomysłu.

Edytowane przez voody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie voody. Chodzi mi o to, że jest mnóstwo pomysłów na namalowanie seksownej babeczki. Ty wybrałeś po prostu pomysł Peper pana Artegma a mogłeś stworzyć coś całkiem nowego. Chyba, że traktujesz to jako trening to zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening napewno , ale treningiem dla mnie jest każdy obraz jaki próbuje stworzyć. Sam projekt Pepper był inspiracją. Czymś co chciałem zrobić już od dawna dla siebie i dla całej akcji "Pepper Project" . Ale jeśli postrzec to jako kolejna ilustracja gołej babki , to masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności